Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A roma lányok hogy esnek...

A roma lányok hogy esnek ilyen könnyen teherbe? Elég 1-2alkalom és máris terhesek.

Figyelt kérdés
PL.egyik ismerősöm elvetette a babát rá 1 hónapra megint terhes lett....tessék én szívből szeretnék 2éve probálkozok és semmi):Akinek meg nem kéne annak jön
2010. dec. 28. 16:20
1 2
 11/20 Manka68 ***** válasza:
100%

Szia Kedves Utolsó!

Ha viccnek szántad, jót derültem rajta. :o))

Ha nem, akkor sajnállak.

Hormon minden nőnek van a szervezetében, ha szed fogamzásgátlót, ha nem! :o)

Amúgy pedig az eredeti kérdésre válaszolva : KB 15-25 éves koruk között évente szülnek ezek a lányok, később már nekik se megy ám olyan könnyen...

Mi pedig a legfogamzóképesebb korunkban még bőven az iskolapadot koptatjuk. A biológiát nem érdekli a társadalmi érettségünk. Már 20 éves korunktól folyamatosan egyre kisebb az esélyünk a babára.

Arról nem is beszélve, hogy mire megtaláljuk A FÉRFIT, addigra nekünk is szakállunk nő...

;o)

2010. dec. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 Manka68 ***** válasza:
Bocs, közben valaki becsúszott 16:38-asnak címeztem. :-)
2010. dec. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
54%

Persze csak épp nem mindegy mikor és mennyi, ilyen alapon amit te mondasz nem hatna fogamzásgátló.


[link]

Asszem ez a link pont ezzel foglalkozik.

2010. dec. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Kérdező! Én is ismerek roma leányokat, akiknek elsőre összejön a baba. Persze úgy, hogy nem is akarják. Végül is ott az állam...
2010. dec. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

A roma társadalomban nem kell naponta görcsölni azon,hogy mi kerül másnap az asztalra,miből lesz fizetve a sok csekk!!!

Nem kell dolgozni járni mert a segélyből egy házban bőven el vannak tízen!!!

A mai világban a stressz nagyon sokat tehet a meddőségről,sőt!!!

A fiatal lányok fogamzóképessége eleve jobb(roma vagy nem)és tizenévesen még nincs akkora stressz ami kihat a hormonokra is!

16 évesen saját butaságom miatt teherbe estem de nem tarthattam meg.Most 31 múltam,négy éve szeretnénk babát de nem jön össze!Sokat gondolkodom,hogy ott hagyom a munkahelyem ahol tíz éve vagyok és már minden nap hányingerrel járok (hozzáteszem folyamatos műszak,12 óra)de nem tehetem meg mert akkor miből élünk?

Szóval munkahelyet nem tudok váltani miközben tudom,hogy nagyban köszönhető ennek a gyermektelenség és így azt sem tudom,lesz-e egyszer esélyem megtapasztalni az anyai örömöket miközben az én adómból élnek azok akikből potyog a gyerek akikkel nem is törődnek miközben a maradék pénzemet én az orvosokra költöm azért,hogy legalább egy babánk legyen aki az életet jelentené nekünk!!!

2010. dec. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Más a hormonháztartásuk, ők már 10-11 éves korukra talán még előbb elérik azt a kort hogy képesek gyereket kihordani és megszülni. Van egy ismerősöm 18 éves és a második gyerekét várja a második apától. És még engem szólt meg mikor 19 évesen teherbe estem és megtartottam, rá pár hétre ő is csak az a ciki hogy ő akkor 15 volt.
2010. dec. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok cigány, ettől függetlenül elsőre sikerült. Adottság.
2010. dec. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Ez az elsőre Nálad mit jelent?
2010. dec. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
0%
Biztos több a petesejtjük. Ezek szaporodásra születtek. Krva anyjukat.
2011. jan. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 gizike88 válasza:
Kérdező én is roma lány vagyok igaz 2 gyerekem van 25 éves vagyok és most probálunk a férjemmel egy 3-kon és nem sikerül pedig nézem az ovulácios naptárt,pete éréses naptárt de viszont semi.Mivel a 3-ra rá vagyok görcsölve szerintem ez végedt nem sikerül.Lehet te is rá vagy görcsölve.Sok sikert kívánok neked hogy sikerüljön.sex közbe ne gondolj arra hogy gyereket szeretnél.
2013. jan. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!