Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt valaki, aki Lévainé...

Van itt valaki, aki Lévainé Balogh Bajsai Izabella természetgyógyász segítségével esett teherbe? Aki ismeri személyesen, kérem írja le a tapasztalatait.

Figyelt kérdés
Tegnap volt a Fókuszban. Aki ismeri személyesen, kérem írja le a tapasztalatait. Köszönöm.
2009. febr. 28. 12:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia!Ez engem is nagyon érdekelt addig amíg meg nem tudtam,hogy mennyibe kerül a kezelés.Majdnem 1 lombik ára.
2009. febr. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az mit jelent pontosan? Mennyit kér alkalmanként?
2009. febr. 28. 13:57
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem a férjem reikizik és ő azt mondja, hogy keressetek egy tiszta szívű reikist, aki segíteni akar rajtatok és nem meggazdagodni ugyanazt a hatást éri el, mint ez a hölgy. Én nem szólóm le, de normális segíteni akaró ember nem kér el sok pénzt. A férjem például magát gyógyította úgy, hogy 5 évet vártunk a babára és nekünk is sikerült! Nagyon hatásos mellé a talpmasszázs! Ha tudod segíteni nektek, akkor szívesen!
2009. febr. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én egy másik fórumon kértem segítséget, mert én is láttam az adást. Egy hölgy válaszolt is, hogy ő 10évvel ezelőtt járt hozzá a dadogása miatt és 100ezret hagyott nála. Hatásos volt a kezelést, de amint abbahagyta visszajött a dadogás, ma már nem fizetne ennyit ki. Szóval én erről lemondtam.
2009. febr. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az első hozzászóló vagyok.80ezer ft 10 alkalom.
2009. febr. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!