Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan győzzem meg a 27 éves...

Hogyan győzzem meg a 27 éves párom, hogy babát szeretnék? Én 22 vagyok!

Figyelt kérdés
Lègyszi írjatok néhány tippet!!

2012. okt. 24. 22:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Mik az érveid és mik lehetnek az ő ellenérvei? Saját ház, anyagiak, lediplomázás sikerült-e, stb...?
2012. okt. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ne győzködd, nem érdemes! Tudod, van az a mondás, hogy nem akarásnak nyögés a vége! A gyerekvállalás nem ilyen "naaa, légyszi-légyszi" alapon működik ... Hanem ha mindkét fél akarja, akkor bele lehet vágni a dologba, de addig nem.

Vagy Te ezt akarod? Hogy ráerőltesd és nagy nehezen rábólintson? Szerinted az mennyire volna hiteles?

Félre ne érts, nem bántani akarlak én és elhiszem, hogy rossz, de türelemmel kell lenned. Mert ez nagyon rosszul is elsülhet. Ha Ő még nem áll készen, vagy egyszerűen csak nem akarja, de a Te unszolásodra mégis belemenne, előfordulhat, hogy idő közben, vagy évekkel később megbánja a döntését és esetlegesen még el is hagyhat. A gyermekét mindig fogja szeretni, de Téged megutálhat azért, hogy "ráerőltetted". Lehet, hogy Ő még Veled akar lenni kicsit, építgetni a közös életeteket, utazgatni, bulizni, romantikázni ... stb. Te még nagyon fiatal vagy, bőven lesz még időd kisbabát szülni, hidd el! Türelem!

2012. okt. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
De ha nagyon szeretnéd, akkor olyan másik párt kell választanod, aki megért az apaságra.
2012. okt. 25. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

nálunk pont fordítva volt. párom már 2-3 évvel ezelőtt szeretett volna, de még én nem álltam készen. épp nem volt melóm, meg úgy általánosságban sem tudtam magam anyukaként elképzelni.

három hónapja szóbahoztam a dolgot, rendesen kitárgyaltuk és végül nekiláttunk a babaprojektnek.

már van is eredménye, most járok a hatodik héten. :)

lényeg, hogy nem korrekt a másikkal szemben trükközni, ha ő még nem 100%-ban akarja. trükközés alatt gondolok pl. "elfelejtett" fogamzásgátló bevételére.

2012. okt. 26. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ilyet soha nem csinálnék... Mindenképp megbeszéljük, és közösen döntünk!! De igazából, mondta, hogy ő is akarná, mondjuk 1 év múlva:)
2012. okt. 28. 09:45
 6/6 A kérdező kommentje:
Ez nekem így ok :) megértem, ha még nem áll készen!!
2012. okt. 28. 09:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!