Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nem kívánt terhesség: párom...

Nem kívánt terhesség: párom nem akarja, én igen. Hogyan győzzem meg?

Figyelt kérdés
Anyagilag nem lenne gond, de ő azt mondja hogy még nem készült fel rá :-(
2012. szept. 16. 19:44
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem sehogy. Az már régen rossz, hogyha valakit meg kell győzni, hogy akarja a saját gyerekét.
2012. szept. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Jó, de akkor mi legyen?
2012. szept. 16. 19:48
 3/10 anonim ***** válasza:
72%
hát, érthető, megcsinálni megtudta arra fel volt készülve? nem tudom, vétek lenne el vetetni!örökké bánni fogod!!
2012. szept. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
1. vagyok. Próbáljátok meg együtt, de szögezd le előre, hogy te megtartod a babát. (Már, ha tényleg így van.) Szeretnéd, ha vállalná a felelősséget a gyerekéért. Lehet csak meg van ijedve, és később változik a véleménye. :)
2012. szept. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Szerintem csak akkor vállald, ha fel vagy készülve arra is, hogy esetleg egyedül kell felnevelned.

Azért egy próbát megér. Beszélgess vele. Te ismered Őt, Te tudod mennyire stabil a kapcsolat. Ha egyébként komolyan tervezett Veled és később szeretett volna Tőled gyermeket, akkor lehet, hogy még örülni is fog neki, ha magához tér a sokkból. Lehet, hogy csak váratlanul érte.

2012. szept. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
9%
Ilyen nincs.Ez egy gyerek!A TI gyereketek a saját véretek!Egy csodás kisbaba,aki százszor több örömöt fog adni nektek,mint amennyit kaptatok eddig egész életetekben.Nem egy kidobandó tárgyról van szó...Mutass már meg a párodnak egy abortuszról szóló videót!Ne vetesd el,ő megbarátkozik a gondolattal,szeretni fogja,imádni.Ha elvetetitek azt egy életre megbánod/legalábbis Te biztos./
2012. szept. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Hogy sikerült összehozni?

Egyébként nem akarlak elkeseríteni, de ebből csak szarul jöhetsz ki.

Ha megtartod, akkor jó eséllyel lelép.

Ha nem tartod meg, akkor soha nem fogsz neki megbocsátani, és tönkre fog menni a kapcsolatotok.


Én a helyedben biztos megtartanám. Ha velem marad, akkor örülök, ha nem, akkor ez van.

2012. szept. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Én vagyok a férfi.
2012. szept. 17. 08:08
 9/10 anonim ***** válasza:

EEjjjj....

Akkor talán mondd meg neki, hogy teljes mértékben mellette állsz, biztosítsd róla, hogy nem hagyod ott egyedül a gyerekkel.

2012. szept. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Na, így már neccesebb. Ez is a te kérdésed? http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__egyeb-..
2012. szept. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!