Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Az én vércsoportom B+ a...

Az én vércsoportom B+ a páromé A-. Lehet ebből probléma?

Figyelt kérdés

2012. szept. 13. 15:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Te (B+) vagy a nő vagy a férfi? Probléma csak akkor lehet, ha az anyuka Rh-. De manapság már csak egy szuri, és semmi baj nem történik. Én is A- vagyok, férjem AB+, és nem lett baja a babámnak.
2012. szept. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nő vagyok.
2012. szept. 13. 15:46
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha a nő +, akkor semmiféle olyan jellegű probléma nem lehet.
2012. szept. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Úgy tudom, hogy csak az elsőnél nem, viszont a többi babánál lehet probléma. Viszont nekem volt egy vetélésem, és nem kaptam szurit! Biztos, hogy csak akkor lehet baj, ha én Rh negatív vagyok?? Csak az Rh összeférhetetség jelenthet gondot, az nem, hogy a vércsoportja más?
2012. szept. 13. 15:48
 5/9 A kérdező kommentje:
(II. sor Rh- lennék)
2012. szept. 13. 15:50
 6/9 anonim ***** válasza:
Én BRh+ vagyok, a férjem 0Rh-. Vetélés után én sem kaptam semmi féle injekciót, és mégis egészséges lányunk született. Semmi gond nem volt. :)
2012. szept. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én 0- vagyok, a férjem A-. Annak ellenére, hogy a férjem is negatív, amniónál adtak be nekem AntiD-t. Az utolsó ellenanyagteszt pozitív lett, a védőnő szerint a kisbabánk + vércsoportú, annak ellenére, hogy a férjemmel mindketten - vagyunk. Valószínű, valamelyik nagyszülő vércsoportját örökölte, így nagy valószínűséggel jár a szuri majd szüléskor...
2012. szept. 14. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

csakis akkor kapsz ANTID injekciót ha Rh- vagy! Ekkor lehet összeférhetetlenség kizárólag!!! Ha már RH+ lennél akkor se kapnál. De ha ennyire aggódsz meg nem hiszed el miért nem kérdezed meg az orvost? Én Rh- vagyok kaptam ilyen ANTID injekciót hiába az apa B+ ilyenkor nem nézik. CSak ha az anya Rh- akkor minden esetben szúrják neki.


[link]

2012. szept. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok elfelejtettem oda írni h akkor áll fenn az összeférhetetlenség esélye ha RH- és RH+ szülőktől jön össze a baba. A többi nem számít. Szóval nálatok nem áll fenn ez a probléma és injekciót sem fogsz kapni akár hány gyereket szülsz!
2012. szept. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!