Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szeretnék teherbe esni, de a...

Szeretnék teherbe esni, de a párom még nem akar babát, hogyan győzzem meg?

Figyelt kérdés
27 éves vagyok és nagyon tombol bennem az anyaságiösztön.Soha nem szedtem fogamzásgátlót mindig a megszakítást alaklmazzuk,de 10 év alatt 1szer sem estem teherbe "véletlenül"sem.
2008. dec. 1. 00:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az tény,hogy nem vagy túl fiatal(bocs)a babához.De! mindenképpen kell a beleegyezése.Talán üljetek le,lehet,hogy úgy gondolja nincs meg a megfelelő háttér,vagy nem élt még eleget.Ha még tudsz várni egy kis időt,állapodjatok meg mondjuk 2 éven belül,ha sürgős,keress másik férfit,aki hajlandó anyává tenni és családban élni.Hányéves a párod?
2008. dec. 1. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát igen ilyenkor már nagyon tombolnak az anyai ösztönök :) ! Párod hány éves? Mióta vagytok együtt? Mit mondott miért nem szeretne még babát? Azért kérdezek ilyen sokat, mert kevés infót írtál le ,így nem tudok érveket mondani, hogy mivel tudnál érvelni neki, mert sok férfinek nem elég, hogy annyit mondasz neki, hogy szeretnék és kész!

Ha esetleg az anyagiak miatt nem ,mert a férfiak űltalűban e miatt nem mernek belevágni, valahol érthetőek, hiszen egy gondos család apának a "feladata" anyagiakban támogatni, eltartani a családot, és ha ti hiányban szenvedtek, akkor érezheti úgy, hogy nem tudott megfelelni a családfentartó szerepnek! Ez jó, ha ezt érzi, de meg lehet győzni! Itt van egy link ,ha ilyen jellegű gondja van mutasd meg neki! Olvassa el! ÉRDEMES!



http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb.. es__107588-hogyan-merjunk-belevagni-a-dologba


Így egy kicsit talán megérti a nőket, illetve egy-két dolgot!

2008. dec. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2008. dec. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de ha 10 évig nem estél teherbe így, akkor lehet, h valami nincs rendben. Mi is így voltunk, csak 4 évig, most pedig nem jön össze a baba, mikor akarnánk. Jobb lenne mihamarabb elkezdeni próbálkozni, h ha vmi baj van, még kiderüljön és legyen idő orvosolni. Tényleg nem ijesztgetlek, csak mi sajnos így jártunk, de remélem, ti nem fogtok!
2008. dec. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Párom 28 éves és 10 éve vagyunk együtt,Németországban dolgozik 4 éve én most költöztem ki hozzá 2 hónapja és anyagi gondjaink nincsenek.Én úgy gondolom,hogy eltudna minket tartani.Saját lakásunk nincs,de nem is szeretnénk amíg kint vagyunk.Ettől függetlenül ő még is arra hivakozik,hogy meg szeretné teremteni az alapokat.Szüleink támogatnak mindenben és bármikor számíthatunk rájuk.Sok nő összetenné a kezét,ha már ennyi mindene adott lenne.Elhagyni nem tudom,mert 10 év után is nagyon szeretem és a babánk szerelem baba lenne.
2008. dec. 1. 14:57
 6/6 anonim ***** válasza:
Én ugyanebben a cipőben járok, és nem lehet meggyőzni semmivel. Bár nem reménytelen a dolog, mert mindig azt mondja, ha "véletlenül" összejönne, akkor mellettem állna, és ugyanúgy szeretne, meg hát egyébként imádja a gyerekeket. Mindenkinek eljön a maga ideje. Kis kitartást még mindannyiunknak!
2008. dec. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!