Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért lehet az embereket...

Miért lehet az embereket ennyire átvágni? Magzatvédő vitaminok.

Figyelt kérdés
Nem kéne magzatvédő vitaminokat szedni, ez tévhit, hogy csupa jó és csodás dolgokat művel, mégis sokan szedik- de miért?!
2012. okt. 19. 14:36
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Ezt nem hiszem el kedves kérdező, már ne is haragudj!

Ezt ő sohasem mondaná.

2012. okt. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Ezt én sem hiszem el.
2012. okt. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

[link]


remélem jól másoltam be!Csak hogy eloszlassuk a tévhiteket!dr. Czeizel Endre szerint FONTOS A MAGZATVÉDŐ VITAMINOK SZEDÉSE!!De mindnenki dönntse el maga!

2012. okt. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
hát pedig komolyan, nekem Ő ezt mondta...
2012. okt. 21. 21:43
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
7-es vagyok. Nem tudom bárki megnézte-e a linket, de nekem eléggé úgy tűnik hogy itt még jónak tartja a magzatvédő vitaminokat. Egyébként meg ha terhes leszel, hulla fáradnak érzed magad, semmi energiád, nem tudsz kajára ránézni, mert rögtön rohannod kell a klotyóra, akkor mit szednél ha nem terhes vitamint??? Ha nem szedsz semmit, teljesen legyengülsz mert a baba mindent elvesz, összeszedsz mindenféle betegséget mert le van gyengülve az immunrendszered. Naná hogy szeded a vitamint. Attól legalább nem hánysz vagy nincs hányingered és pótolod azt amit étellel nem feltétlenül tudsz bevinni.
2012. okt. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Ha van rossz oldala is a magzatvédő vitaminnak, én akkor is azt mondom: inkább szülessen óriásbabám, és hízzak el csúnyán, minthogy nyitottgerinces vagy alultáplált gyereket szüljek.. Nem beszélve arról, hogy életemben nem tudtam 5 tányér brokkolit vagy spenótot megenni naponta, hogy meglegyen a napi folsav/folát bevitel.

De gondolom izgalmas dolog meghökkentő dolgokat kérdezni, mert arra sokan válaszolnak.

2014. jan. 31. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!