Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért lehet az embereket...

Miért lehet az embereket ennyire átvágni? Magzatvédő vitaminok.

Figyelt kérdés
Nem kéne magzatvédő vitaminokat szedni, ez tévhit, hogy csupa jó és csodás dolgokat művel, mégis sokan szedik- de miért?!
2012. okt. 19. 14:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
75%

Az ember 3 hétig is kibírja evés nélkül, mégis mindig eszik.


Fejlődik a világ, az ember pedig rohanó léptekkel követi.

Annyi felesleges dolog van a világon... mégis használjuk őket mindennap.

2012. okt. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
88%

Mert jólesik szedni. Tenni vmit még pluszba a gyerekemért.

És ezt döntse mindenki maga el, hogy mi a tévhit és mi nem az.

Mért kell provokálni az embereket? Jólesik?

Remélem neked nincs gyereked.

Üdv: 2 gyerekes, 10 hetes kismami, aki Femibiont szedett minden terhessége allat:D

2012. okt. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
87%
*alatt
2012. okt. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
90%
Egyrészt, mert bizonyos vegyületeket (pl. folsav) nagyon fontos bevinni a szervezetbe, különben fejlődési rendellenességeket okozhat, viszont gyakran nem lehet annyira rendesen táplálkozni, hogy ez tényleg megtörténjen. Másrészt én pl. vitaminhiányos és vérszegény vagyok, ezért fogok szedni majd, mert ha emiatt lesz valami baja a gyermekemnek, sosem bocsájtanám meg magamnak. Inkább kihagyom a 4d ultrahangot, de a vitamint nem...
2012. okt. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
90%

A magzatvédő vitaminokkal kapcsolatban rosszat még nem írtak, kering az a tévhit, h "elhíznak tőle a mamák és a babák" nos, az féligazság. Ugyanis minden vitaminkészítmény plusz étvágyat csinál, főleg rendszeres szedésnél, de ha a kismama odafigyel, nem fog 35 kg-ot hízni.

A másik. Utána lehet nézni, h a mai gyümölcsök, zöldségek vitamintartalma mekkora? Régen volt a mondás, h "napi egy alma , az egészséget karban tartja"- na mostmár ezt napi 5-6 almára kellene módosítani.....

2012. okt. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
88%

Lehet valami igazság a magzatvédő hatásában.Első babával szedtem, megmaradt, egészséges kislány lett, második babával nem szedtem, bár nem mondom, hogy emiatt, de elment, harmadik babánál ismét szedtem, egészséges kisfiú lett.

Ha megint terhes lennék, biztosan szednék megint.

2012. okt. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=aJj0LCtBldQ&feature=relmfu

Ezt azért érdemes lenne végignézned, mielőtt ilyeneket állítasz.

2012. okt. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Az emberi butaság és tudatlanság néha hatalmas méreteket tud ölteni, kedves kérdező.


Tudományos tény, hogy a magzatvédő vitaminokkal a nyitott gerinc 92 %-a kivédhető. A szívrendellenességek 40%-a kivédhető.

Az egészségügyi világszervezet szerint az összes fejlődési rendellenesség 33%-a kivédhető magzatvédő vitaminokkal.


Emberi tudatlanság és butaság azt hinni hogy elég a megfelelő táplálkozás.

Rengeteg féle vitamin, ásványi anyag, és nyomelem szükséges a várandósság időszakában.

CSAK B11 vitaminból ( másnevén folátból) ha be akarnám vinni egy nap a megfelelő mennyiséget a szervezetembe, napi 15 tányér spenótot kellene megennem. De ezt minden nap! És akkor ez csak 1 féle vitamint jelent. És hol van a többi ami szükséges?


Anno a bátyám nyitott hátgerinccel született és még sokféle rendellenességgel. Amikor engem kezdtek tervezni a szüleim, felkeresték Dr. Czeizel Endrét. Ő kísérte végig édesanyám terhességét, és előírta milyen vitaminból mennyit kell szednie. Lehet hogy akkor 30 évvel ezelőtt ez még csak kísérleti és kezdeti szinten létezett. De egyvalami tény. Hogy egészségesen születtem. És ezt ennek a tudós genetikusnak köszönhetem.

2012. okt. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Ha szerinted tévhit, ne szedd!Senki sem kötelezz rá!Én még csak tervezem a babát, de én is és a férjem is szedjük a vitaminokat. Én folsavat és B-vitamint, ő E-vitamint. Nem hiszem hogy ez ártana, sőt....
2012. okt. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
hát, ez érdekes, mert egyik barátnőm mikor szült, ő is Czeizel Endrét kereste fel, és pont ő mondta, hogy milyen káros tud lenni a magzatvédő vit.
2012. okt. 21. 16:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!