Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van valaki aki most hétvégére...

Van valaki aki most hétvégére (13-14) NEMvárja? Valami tünet, észlelés?

Figyelt kérdés

#Okt.13-14
2012. okt. 10. 21:52
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/192 A kérdező kommentje:

Szia!Hát halványabb a jós teszt...Én sem akartam 100%os ra venni a jós tesztet.Csak ez a h.... remény :D Pedig próbálnám nem is görcsösen venni. :)

Lehet te csinálod jól hogy nem vagy olyan fiatal mint mi.

Mindig is fiatalon szerettem volna gyereket.Azóta mégjobban mióta egy éve teherbeestem csak elment.Azóta eldöntöttük, hogy válalunk mindenünk meg van.A legrosszabb az az idő volt amíg az orvos azt mondta várjunk a következőig.

De ez a bizonytalanság a legrosszabb.Ha megjön akkor jöjjön már :))

A 25-ös teszt az csak a várt napján lehet pozi elöbb nem igaz?

Még annyi, hogy peteérés utáni 11-12nap elég gye?

2012. nov. 2. 07:45
 72/192 A kérdező kommentje:
SEGÍTSETEK!Mikor megmutattam páromnak már letelt az idő, de ha olyan szögből nézzük látszik a 2. is egy ici picit.Az most akkor pozi?
2012. nov. 2. 08:05
 73/192 Tubarózsa ***** válasza:

Már mint melyik teszt? nemtudod feltenni a képet róla? :)

#70: Köszönjünk.:) Majd irok, h nálam mi lett:)

2012. nov. 2. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/192 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy a képen nem látszik.De vettem egy másik tetlsztet ami hamarabb kimutatja.Holnap reggel megcsinálom azt....Mert ez 25ös...
2012. nov. 2. 09:20
 75/192 Tubarózsa ***** válasza:
Értem. Nekem 10es van itthon. Akkor megy megint a drukk:-)
2012. nov. 2. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/192 A kérdező kommentje:

Köszi-köszi!Neked is még mindig!

Jó messze van a reggel :D

2012. nov. 2. 09:47
 77/192 anonim ***** válasza:
Húú! De izgalmas!Nagyon szorítok! Igazatok van hogy fiatalon vállaljátok a babát, ha már minden meg van, nincs mire várni. Mi is próbálkoztunk korábban, és bizony évekig semmi eredmény nem volt. Mikor feladtuk, abban a hónapban teherbe estem, viszont akkor már 31 éves voltam. Félidőben vetéltem el. Sokáig nem bírtam újabb terhességre gondolni, de annyira vágytam egy kisbabára hogy pont a fiam halála napján, megfogant a kislányom. Ő 28hét+ 6 napra született, 10 héttel tovább vittem mint a kisfiamat. Kislányom egy boldog, egészséges rosszcsont, ő miatta vállaltunk újra babát, mivel hogy már nem vagyunk annyira fiatalok, ne legyen felnőtt korában egyedül, legyen testvére akire támaszkodhat, és fordítva. Most 35 évesen, két ilyen terhesség után, egyenlőre nagyobb a félelem , de bízom benne, hogy végre nekem is lehet egy egészséges, problémamentes terhességem. Igaz már nem kezdődött jól, mivel az orvosom visszahívott jövő hétre egy újabb uh-ra, mert kisebb a baba mint kellene, de mondtam neki hogy ovu tesztet használtam és a 20. nap volt pozitív, mondta hogy valószínű ezért kisebb egy héttel. Azért én aggódok, és már nagyon várom a 8-át hogy mit mond. Addig már ti is tudtok biztosat! Szorítok nektek! És nyugi!!!!
2012. nov. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/192 anonim ***** válasza:
Bocsi! Rosszul írtam! A fiam halálának az évfordulóján fogant a kislányom!
2012. nov. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/192 A kérdező kommentje:

Biztos minden rendben lesz! :)

Köszönjük!

2012. nov. 2. 11:51
 80/192 Tubarózsa ***** válasza:

Köszönjük. Remélem minden rendben lesz:-) majd ird meg mivolt.

:-)

2012. nov. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!