Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen tüneteid voltak?

Milyen tüneteid voltak?

Figyelt kérdés

Az ovulációtól vagy beágyazódástol amíg észrevetted hogy terhes vagy?


Lehet nem volt fura, de így vissza gondolva másmilyen volt mint egy átlagos ciklus?



2012. szept. 30. 19:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Első terhességemnél kb. 3 nap alatt nőtt egy kosárméretnyit a mellem. Ez azért elég feltűnő volt. :)
2012. szept. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
detto mint elsőnek, még semmi tünet, a cicik csinos tőgyecskékké váltak :) Férjem nagy örömére.
2012. szept. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Már négyszer voltam terhes, mert sajnos három már a 9. héten spontán vetéléssel végződött és van egy kislányom. Az első kettő és a negyedik volt a vetélés, a harmadik terhességből született a picur! A kistesóval jelenleg is próbálkozunk! Én is mindig azon gondolkodom, hogy miért nincs egyértelmű tünete annak, hogy sikerült a baba, olyan jó lenne. De a lényegre térve, az első három terhességemnél nem emlékszem, hogy más lett volna, izgulva mindig megvártam a nemvárt napját és teszteltem. Viszont a negyedik terhességemnél beágyazodáskor három napig barnáztam, akkor meg is ijedtem tőle, hisz olyan még előtte nem volt, de utólag visszaszámolva az a beágyazódás jele volt. Érdekes, hogy csak az egyiknél volt ilyen. Nálam a hasszurkákra, meg a melleimre nem lehet adni, minden ciklusban fájnak miután elmúlt az ovuláció.
2012. szept. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!