Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mára nem várom, van aki velem...

Mára nem várom, van aki velem izgul? Vannak tüneteid?

Figyelt kérdés
2010. nov. 19. 14:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Én ugyan holnap utánra :), de azért izgulhatok veled? :)

Van görbéd? Méred a hőd? Csináltál ovu tesztet így biztos vagy benne hogy ma kéne megjönnie? Mikor tesztelsz? (Még jó hogy te kérdeztél :D )

2010. nov. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ja és tünet igazából nincs... Pattanás szokott ilyenkor lenni, most nincs. Néha szurkál... de az már máskor is előfordult. Fáradt vagyok de az az időjárástól is lehet... Szóval teljesen kétesélyes. Neked van tüneted?
2010. nov. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Balra has szurka, de az elég jól ( de az lehet attol, h megfázott a petefészkem vagy nem tom ), fáradékonyabb vagyok, ( az lehet tényleg az időtől ) nálam is két esélyes! :D
2010. nov. 19. 15:03
 4/15 A kérdező kommentje:
Jah, és egész nap 37,1 a hőm.. ( Ez nem tudom jó-e... )
2010. nov. 19. 15:04
 5/15 anonim ***** válasza:
A reggeli hő számít csak... és az is csak akkor ha mérted egész ciklusban. De reméljük jót jelent
2010. nov. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Én nem tudom mikorra várom, igazából nekem nincs is peteérésem:( De nagyon-nagyon szurkolok mindenkinek akik babáért harcolnak! Nekem úgysem lesz, legalább másnak sikerüljön!!!

SZORÍTOK MINDENKINEK!

2010. nov. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó! Miből gondolod hogy nincs peteérésed? Köszönjük a jó kivánságokat, de ne add így fel! Neked is sikerülni fog, a dokik már nagyon jól tudnak segíteni az ilyesmin!!!
2010. nov. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Én mára nem vártam, és reggel pozit teszteltem One Step tesztcsíkkal. :-))


Itt a görbém: [link]


Veletek izgulok!! Drukkolok Nektek!! +++++

2010. nov. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Doki mondta, nem működök:( De kövi hónapban rásegítenek, akkor majd ti szurkoljatok nekem!
2010. nov. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Hátha kövi hónapban rásegítenek, akkor nincs miért izgulnod, legyél kicsit optimistább! Biztosan sikerül neked is a baba hamarosan!!
2010. nov. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!