Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » E hét csütörtökre nem várom,...

E hét csütörtökre nem várom, van még valaki aki velem izgul? Ha igen, vannak tüneteid?

Figyelt kérdés
Nekem a hasam szurkál, nincs hányingerem, megiszom a kávét, meg fehéres folyásom van de ez szokott lenni menszesz előtt is. De én azért reménykedek....
2010. nov. 15. 12:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Péntekre nem várom, és hányingerem van meg szurka :)

2010. nov. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok vele... de nem tudom h mikor teszteljek... inkább fáradékonyabb vagyok meg szédülök.. de amúgy semmi...

szerintetek teszteljek?

2010. nov. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom... Múlt hónapban is 3 napot késett, ha jól emlékszem. Félek, megint csalódás lesz...
2010. nov. 15. 14:35
 4/12 anonim ***** válasza:
Vasárnapra nem várom... Tegnap 7.dpon volt hasszurka, de lehet hogy csak beképzelem :) Nekem amúgy nincs tünetem. Én 14dpo előtt nem akarok tesztelni, tehát vasárnap... kíváncsian várom az eredményeiteket :)
2010. nov. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
én vasárnap tesztelek sztem :)
2010. nov. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
50%
Nekem is csütörtökön nem kéne jönnie:)A melleim fájnak de nagyon.Folyamatosan torokszorító érzésem van és időnként szédülök:)
2010. nov. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Èn vasárnapra nem vártam, még tegnap csinaltam tesztet, halvany lett. ma csinaltam tesztet, negativ lett. viszont a tuneteim is enyhultek mara, tegnap eros mellfeszules, es nagyon gyakori vizelesi inger. Azert még bizakodok. Ha lesz valamilyen eredmenyetek, ne felejtsetek megirni, szoritsunk egyutt egymasnak.
2010. nov. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Sziasztok, en pentekre nem varom, nincs tunetem!

Szurkolok mindenkinek!!

2010. nov. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 betta55 ***** válasza:

Sziasztok!

Én sem várom péntekre!Viszont tüneteknek még nem kell lenniük!!! Hányinger és a többi a 8 hét körül kezdődik!Amit érezni lehet az a mellfeszülés!Sok babás kismama van a baráti társaságomban és ezt mondták! Tesztelni meg a kimaradt menszesz után két nappal,mert az már valószínűleg kimutatja! Sok sikert mindenkinek a babócához!

2010. nov. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
sziasztok. tapasztalatot írnék. nekem aug15én volt pozi a tesztem, előtte már egy héttel, furcsa volt minden nálam a fáradékonyság volt a ami furi volt minden nap déltől háromig ásítoztam, a munkahelyen meg is jegyezték kicsit érdekes, és már a 11dpo elkezdtem teszteli nekem a 12-dik dpo-n volt halvány, majd a nemvárt után 1ső nap volt pozi. meg még ami bebizonyosodott hogy a terhességtől van az a melbímbó udvarában lévő erek kidudorodása...érdekes de nálam ezek voltak a jelek...szurkolok mindenkinek, mihamarabbi babás hónapokat.
2010. nov. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!