Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van olyan aki csütörtökre nem...

Van olyan aki csütörtökre nem várta és nem is jött meg? Aki tudja, hogy terhes vannak tüneteid?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 11. 14:15
 1/6 anonim ***** válasza:
en multhet szerdara nem vartam es azota se semmi.jovohet szerdan tesztelek
2010. ápr. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Van vmi tüneted?
2010. ápr. 11. 14:48
 3/6 anonim ***** válasza:
oszinten....nemtudom.erzek ezt is azt is,lehet mar azert mert alig birom kivarni,tudom nem jo valasz,de azert van vmi,huvelyi folyasom van,de nem sok.faradt vagyok,alig van energiam.te mikor tesztelsz,vagz van vmi tuneted?ha jovoheten sem jon meg szerintem teszt eredmenytol fuggetlenul elmegyek dokihoz.az lesz a tuti
2010. ápr. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Kedden teszteltem az negatív lett, azóta nem csináltam újat.Ma olyan volt, mintha meg jött volna, de nem az igazi.

Pár napja már picit véres volt a folyásom, ma egy kicsivel erősebb, de nem olyan mikor megvan.Nem fáj semmim, igaz néha megszédülök és evés után hányingerem van.

2010. ápr. 11. 19:47
 5/6 anonim ***** válasza:
én mindjárt megyek veszek tesztet!Nagyon izgulok,majd megírom mi lett az eredmény?remélem+
2010. ápr. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Na mi lett?Nekem sajna negatív, de a menszim sem jött meg igazán...
2010. ápr. 12. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!