Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Második babánál mikor voltak...

Második babánál mikor voltak legkorábban tüneteid és mik?

Figyelt kérdés
2011. aug. 22. 14:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Én a 2. babámmal olyan 8-12. hét között voltam rém ramatyul, de szerintem ez nem 2. terhesség, hanem simán babafüggő.

Ami nehezebben ment az az, hogy mellette dolgoznom és gyereket ellátnom is kellett. Tehát nem dőlhettem le meló után, mert szarul voltam, hanem játszanom kellett estig. Na ezért még szarabbul voltam.

2011. aug. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nálam elsőnél semmi tünet nem volt.Pici derékfájás, ennyi.Most 7 hetes vagyok, eddig semmi nem volt, és ma egy kis émelygés volt d.e. azomban remélem ezen kívül nem lesz több, és más, mert egyedül vagyok itthon 14 hós kisfiammal, és nem lenne jó, ha bedurvulna a helyzet....
2011. aug. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!