Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhességi tünet lehet?

Terhességi tünet lehet?

Figyelt kérdés
Tegnap rengetegszer kellett pisilnem menni (10-szer) és futás közben fájt a mellem. Ma csak 2-szer voltan eddig, és két barna (csepp) foltot vettem észre a fehérneműmön. Vasárnapra nem várom, lehet ez a beágyazódás? Múlt hét szombaton lett pozitív az ovulációs tesztem. Közben szurkálgat a petefészkem és nagyon enyhe görcsöket érzek. Ezért gondolom, hogy az lehet. Járt így valaki?
2012. okt. 9. 10:35
 1/3 A kérdező kommentje:
A PG/53 nevű mikroszkóppal teszteltem most és páfrányos. Tegnap is volt benne páfrány, de ma csak az van benne. Olvastam h vki írt a gyártónak h jó-e jóstesztként mint terhesség megjósolásában és állítólag igen. Máskülönben miért lenne páfrányos? :) Nagyon remélem h azért :)
2012. okt. 9. 11:34
 2/3 anonim ***** válasza:
szerintem lehetséges hasonló tüneteket produkál a beágyazódás!de ezt biztosra csak teszt de még biztosabb a doki mondhat!remélem sikerül!:)
2012. okt. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszodat, én is nagyon remélem h terhesség lesz belőle :) Sajnos még várnom kell a teszteléssel pár napot... :(
2012. okt. 9. 12:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!