Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Körülbelül egy hete egyfolytáb...

Körülbelül egy hete egyfolytában ennék, evés után hirtelen elálmosodom, párszor kicsit meg is szédültem. Lehet ez terhességi tünet? 28 naposak a ciklusaim és most vagyok a 21. napon. A beágyazódásnak nálatok milyen tünetei voltak?

Figyelt kérdés
A gyomrom is folyamatosan ég egy kicsit, amúgy sosem reggelizem, de egy hete már reggel kopog a szemem az éhségtől. Viszont PMS tüneteim sosem szoktak ilyen hamar lenni. Nem tervezünk még babát,(habár csak megszakítással védekezünk)nem akarok bemesélni magamnak semmit. A tegnapi tesztem negatív, amin mondjuk nem lepődtem meg mert elég korai volt még megcsinálni..

2012. aug. 1. 12:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Pedig csak bemeséled!!!!! Ilyenkor még semmi ilyen tüneted nem lehet, az, hogy elálmosodsz, vagy elszédülsz evés után, az attól van, hogy alacsony a vérnyomásod (tényleg!!). Ha egy hete egyfolytában ennél, az meg még azért nem lehet semmivel összefüggésben, mert 1 hete a peteérésed volt, akkor egyébként nekem nagyobb étvágyam szokott lenni, de általában nem tart ki egy hétig. De ez egészen biztosan se nem beágyazódás, se nem terhesség. A terhesség tüneteit, mint megnövekedett étvágy és fáradékonyság a 6. héttől, tehát az elmaradt menzesz után 2 héttel érezheted legkorábban. Ha nem akarsz bemesélni semmit, akkor ne meséld be. Ennyi.
2012. aug. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem, hát köszönöm a reakciót. Azért írtam csak, hogy nem akarom bemesélni, mert még sosem éreztem ilyen furcsán magam, ezért tűnt fel. De akkor valamelyest megnyugodtam.
2012. aug. 1. 12:22
 3/4 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom hogy ez a túlzott éhségérzet, meg hogy utána hirtelen elálmosodsz, szédülsz, valami cukor gondra utal. Nem tudom pontosan hogy van, de szerintem nézesd meg magad, kérdezz utána orvosnál.

Szerintem ez nem terhesség, lehetsz terhes, csak ezek a tünetek nem arra utalnak.

2012. aug. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de nincs baj a cukrommal, sem a vérnyomásommal. Ráadásul ezek a tünetek csak egy hete vannak. Ja és azt elfelejtettem írni, hogy általában van minimális folyásom, de 4 napja teljesen száraz vagyok. Igazából ez a gyomorégés aggaszt nagyon, mert amúgy nem vagyok nagyétkű, de most folyamatosan csak ennék:S
2012. aug. 1. 13:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!