Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van valaki aki most hétvégére...

Van valaki aki most hétvégére (13-14) NEMvárja? Valami tünet, észlelés?

Figyelt kérdés

#Okt.13-14
2012. okt. 10. 21:52
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/192 anonim ***** válasza:
Szia! Hát én 15-ére nem várom.. Tünetem annyi, hogy lassan egy hete szurkál a petefészkemnél, meg érzékeny a mellem.. de tegnap óta azt érzem hogy mindjárt megfog jönni.. :S És Neked? :))
2012. okt. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/192 anonim ***** válasza:
100%
Én tegnapra nem vártam, eddig nem is jött meg. Nekem szurkál a hasam alja, kicsit fáj a derekam és néha úgy érzem hogy mindjárt megjön. A hőm magas folyamatosan, még nem akarom beleélni magam, de elkezdtem reménykedni.
2012. okt. 11. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/192 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Én 13-ára nem várom...Tünetek: igazából nem tudom ezeket annak lehet e hívni, mert fél idő után nem sokkal már elkezdett fájni a hónom alja, mellem és hasam és mindenki azt mondta túl érzékeny vagyok.De ezeket a tüneteket mintha hétfőn (8-án) elvágták volna már csak a mellem fájdogál, meg az új hogy tegnap este zavart a kocsi illatosítója. Hát reménykedek...Már voltam terhes de akkor nem volt semmi tünetem nem is tudtam meg csak a következő hónapban mert csak akkor nem jött meg a menstruációm. De sajnos rá egy hétre volt egy vetélésem.

Azóta vártam mert az orvos kb. egy évig nem ajánlotta.


Drukkolok nektek! :)

Ha csináltok tesztet írjátok meg az eredményt :)) Sok sikert!

2012. okt. 11. 09:38
 4/192 Tubarózsa ***** válasza:
100%

Hali!


Én 14.re nem várom. Tünetem nem nagyon van. Mondjuk valamivel fáradékonyabb vagyok, mint szoktam lenni. Pisilni is sürübben járok, meg 'úgy érzem' hasszurka is van. Hát nemtudom, bizzok benne hogy sikerült:) ha kibirom addig(és persze nem jön meg) akkor 14 v 15én tesztelek:) Bár szívem szerint már holnap tesztelnék, olyan messze van még hétfő:S, de nem akarok csalodni sem.

Sok sikert nektek!:)

üdv 22N

2012. okt. 11. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/192 A kérdező kommentje:

Hát igen a bizonytalan idő a legrosszabb....Hát drukkolok és kitartás! :))

Én már tudom hogy sajnos ez a hónap se volt sikeres.Majd a következő!Egy kicsit lazábban kell vennem ezt a dolgot.

Szedtek valami vitamint?

2012. okt. 11. 16:41
 6/192 Tubarózsa ***** válasza:
Szia! Köszi. Hát igen nagyon nehéz várni. Remélem a köv hónapod sikerül:-) Femibiont(azt hiszem igy írják) szedek am.
2012. okt. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/192 A kérdező kommentje:
Ovuláció tesztet probáltál már?
2012. okt. 11. 19:41
 8/192 Tubarózsa ***** válasza:
Még nem, de tervezem. Ha most nem jött össze akk köv "alkalommal" fogom:-) Te?
2012. okt. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/192 A kérdező kommentje:

Nem még én sem!Most gondoltam rá, hogy ebbe a hónapba veszek :)

Csak nem tudom h mikor kezdjem el igy h nem tudom kb. se mikor van pém. Addig mondjuk még van egy pici időm addig tudakolózok!

2012. okt. 11. 20:56
 10/192 A kérdező kommentje:

Nem még én sem!Most gondoltam rá, hogy ebbe a hónapba veszek :)

Csak nem tudom h mikor kezdjem el igy h nem tudom kb. se mikor van pém. Addig mondjuk még van egy pici időm addig tudakolózok!


Neked reméljük már nem lesz szükséged rá.... :))

2012. okt. 11. 21:03
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!