Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van valaki aki most hétvégére...

Van valaki aki most hétvégére (13-14) NEMvárja? Valami tünet, észlelés?

Figyelt kérdés

#Okt.13-14
2012. okt. 10. 21:52
 151/192 Tubarózsa ***** válasza:
És mi az a rózsaszines világos piros gyenge vérzés? Meg a mensi görcs? Beágyazodás jele talán?'
2012. nov. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 152/192 A kérdező kommentje:

Ezen ne rágódj!Az előző terhességemnél meg jött az első hónapba és a 2.ba is csak akkor egy napig tartott!Ha biztosra akarsz menni és az megnyugtatna akkor csinálj még 1 tesztet.Ha pozi orvos, ha nem akkor legalább nem reménykedsz.

Én is látom a csíkot DE ennél a tesztnél csak a rózsaszín a pozi több szürke szellemcsíkos tesztet láttam már itt az oldalon!

2012. nov. 10. 15:36
 153/192 Tubarózsa ***** válasza:
Hétfőn tesztelek, ha addigra elmúlik. Aztán ha az is pozi megyek a dokihoz, bár csak aznap tudok menni. V következő héten. Am mikor páromal néztük akkor ilyen halvány rózsaszin volr a második csík.:-)
2012. nov. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 154/192 Tubarózsa ***** válasza:
Most mintha kicsit erősödött volna, de még nem az a igazi vér piros. Na mind1 majd meglátom milesz... Csak azért aggódom egy kicsit mert nem szokott késni...
2012. nov. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 155/192 anonim ***** válasza:
Van aki rendesen mensizik terhesség alatt, tehát bármi lehet.
2012. nov. 11. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 156/192 Tubarózsa ***** válasza:
Ez igaz. Anyunak is megvolt az elején mikor terhes volt velem ráadásul ő gyógyszer mellett lett terhes:-D és itt vagyok.:-) holnap tesztelek de mindenkép megyek dokihoz, mert az elozö havim is gyenge volt és kb 1,5nap. Meg a mostani is gyenge meg késve is jött. Majd irok mi volt:-) veled mi a helyzet?
2012. nov. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 157/192 anonim ***** válasza:
Köszönöm kérdésed hol így hol úgy. Barnázgatok...Szurkolok neked!
2012. nov. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 158/192 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Csak elmúlik mostmár a barnázgatások!

:)


Tubarózsa:Teszteltél?



Szerintetek mért van az, hogy mensi után 2-3 nappal ismét mensi elötti tüneteim vannak?

Most ez így lesz míg meg nem jön ismét?

2012. nov. 12. 08:56
 159/192 Tubarózsa ***** válasza:
Teszteltem. Negatív:-( de megyek dokihoz. Hát ki tudja?! Érdekes a szervezetünk:-P
2012. nov. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 160/192 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én ma védőnőnél voltam, jól kipanaszkodtam magam neki. Nagyon szerencsés vagyok hogy ilyen védőnőm van amilyen. Az előző terhességeimnél is 100% -ig velem volt minden tekintetben. Ma is sikerült megnyugtatnia. Mondjuk babonából nem csinálta meg a kis könyvemet. Azt mondta ha most megcsinálná, biztos történne valami ,menjek 2 hét múlva...Írjátok meg hogy mi volt a dokinál!
2012. nov. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!