Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ciklus legvégén sikerülő...

Ciklus legvégén sikerülő terhesség akkor megjön a mensi, vagy mi akadályozza hogy ne jöjjön meg?

Figyelt kérdés

Bővebben, aug.25 mensiztem utoljára mivel 30-32 napos ciklusaim szoktak lenni és 10 én éreztem peteérést (fájdalom egy csepp vérzés hüvelynyák) ezért ahhoz számoltam, de nem jött meg azóta se. Csináltam tesztet 25-26-29-én mind negatív.

Mivel a férjem elutazott így 2 hétig nem volt semmi okt.1én és 2-án voltunk együtt legközelebb eddigre már tényleg azt hittem hogy mindjárt megjön de azóta sem, és semmi jele hogy meg akarna jönni. Kérdésem az lenne hogy olyan létezik hogy okt.1 volt mégis valamiért peteérés és ezért nem akar megjönni továbbra sem? Ha volt peteérésem 1-én akkor nem is fog már megjönni, dacára annak hogy még nem ágyazódott be ugyebár?


2012. okt. 5. 08:07
 1/6 A kérdező kommentje:
mi akadályozza meg hogy MEGJÖJJÖN. bocsánat rosszul írtam.
2012. okt. 5. 08:08
 2/6 anonim ***** válasza:
ne haragudj,de ez elég buta kérdés! a BABA akadályozza meg hogy megjöjjön! vérzésed azért van minden hónapban, mert a petesejted nem termékenyült meg,nem ágyazódott be a méhfalba,ezért a méhfal hártyája leválik,hogy megújuljon az esetleges következő megtermékenyülésre.
2012. okt. 5. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De a baba még nincs sehol valahol a petevezetőben közlekedik de még nincs beágyazódva akkor ha most megjön pl. akkor lelökődik a nyálkahártya mondjuk, és nem ágyazódna be ugye?
2012. okt. 5. 08:42
 4/6 anonim ***** válasza:
létezik olyan,hohgy késői peteérés,mert volt már olyanra is példa,aki a menstruációja közepén egy orgazmus hatására ovulált. deaz csak a következő menszesz kimaradásának alkalmával derül ki. akkor ha késői peteérésed volt,akkor a következő ciklusban korán kimutatja majd a teszt. de erre ne alapozz. ez nagyon ritka. kicsit vegyél vissza,nyugi,jön az a baba,csak görcsölj rá ennyire! nekem 2 hónapig valószínüleg a nagyon nagyon akarás miatt nem sikerült. 3 hónapban visszavettem,megnyugodtam kicsit és integetett is a 2.csík! szúúúúszáááá!
2012. okt. 5. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A hormonok akadályozzák meg, pontosan a progeszteron. Mikor kilökődik az érett petesejt a tüszőből, a visszamaradt tüsző átalakul sárgatestté, és progeszteront termel. Ha nem történik meg a beágyazódás, akkor a sárgatest összeesik, leesik a progeszteron szint, és megjön a menstruáció. Szóval ha késői peteérésed is volt, akkor sem jön meg a menzesz, mert a sárgatest fenntartja a hormonszintet majd 2 hétig, amíg ki nem derül, hogy van-e terhesség vagy nincs.
2012. okt. 5. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
ÓÓ nagyon köszi így már értem!!! Nem görcsöltem rá igazából úgy vagyunk ha jön oké, ha nem úgy is. Csak nem tudtam eldönteni most mit csináljak várjak e van e értelme vagy menjek orvoshoz ( gyógyszert ad amitől megjön).
2012. okt. 5. 09:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!