Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Méhen kívüli terhesség?

Méhen kívüli terhesség?

Figyelt kérdés
Szeptember 3-.án volt menszeszem előzőleg,majd szeptember 26.-án jőtt meg a kővetkező.Még a 28 nap sem telt el,általában késik is 3 v 4 napot,kevesebb volt mint általában,de élénk piros,de nem darabos,és máskor pedig az,mármint olyan nyákos.miután elmúlt rá 2 napra nemi életet éltünk,kissé érzékeny volt a méhem,talán kicsit fájdogált,majd mikor hajnalban felébredtem folyt a wcbe a vér ,ami reggelre megszűnt,majd délután este ismét,azóta semmi.a ciklusom alatt végig fehér folyásom volt,de rengeteg.nem tudom mire vélni.Párommal nem védekezünk két éve baba projekten vagyunk.Hányingerem van néha,.de csak lehet attól,h megijedtem,h mi ez.félek,h méhen kívüli terhesség.tipp?
2012. okt. 4. 18:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
irány az ügyelet!!!!!!!!!!!!!!!!
2012. okt. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
de ma már nem véreztem kicsit barnáztam holnapra van időpontom nőgyógyászhoz,méhen kívülire gyanúzol?
2012. okt. 4. 18:19
 3/11 A kérdező kommentje:
jah és amikor menszizek,nem tudok felkelni a gőrcstől az ágyból most meg nem is gőrcsőltem csak amikor ez a két furi vérzés volt
2012. okt. 4. 18:22
 4/11 anonim ***** válasza:
A méhen kívüli az iszonyatos fájdalmakkal jár. Viszont ez lehet egy korai vetélés.
2012. okt. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
hmmm...nem fáj,hát holnap megnéznek nem nagyon foglalkoznak itt az ügyeleten ilyennel
2012. okt. 4. 18:23
 6/11 A kérdező kommentje:
és kb egy hete nem sűrűn napi kb kétszer megy a hasam is....
2012. okt. 4. 18:25
 7/11 anonim ***** válasza:
az is lehet,egy ismerősömnek ugyanezek a tünetei voltak, ő nem ment el orvoshoz, és nagy bajok lettek....de nem akarlak paráztatni fölöslegesen, lehet nincs semmi gond...ha holnap mész orvoshoz, akkor minden rendben lesz, de egy nappal se halogasd tovább
2012. okt. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Tesztet nem csináltál? Most sem késő még...

A fehér folyás utalHAT terhességre.

2012. okt. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Most újra elolvastam, és azt látom, hogy jópár nappal ezelőtt véreztél kétszer és azóta semmi.

Akkor most tulajdonképpen mi a probléma, mi alapján gondoltál méhen kívüli terhességre?

Én most az egészet nem értem....

2012. okt. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

kedves harmadik,mi volt?

Az alapján,h véreztem és gőrcsőltem úgy,mond menszi után két nappal szex után....vagy te mire tudsz gondolni ?

2012. okt. 4. 18:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!