Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Méhen kívüli terhesség?

Méhen kívüli terhesség?

Figyelt kérdés
Szeptember 3-.án volt menszeszem előzőleg,majd szeptember 26.-án jőtt meg a kővetkező.Még a 28 nap sem telt el,általában késik is 3 v 4 napot,kevesebb volt mint általában,de élénk piros,de nem darabos,és máskor pedig az,mármint olyan nyákos.miután elmúlt rá 2 napra nemi életet éltünk,kissé érzékeny volt a méhem,talán kicsit fájdogált,majd mikor hajnalban felébredtem folyt a wcbe a vér ,ami reggelre megszűnt,majd délután este ismét,azóta semmi.a ciklusom alatt végig fehér folyásom volt,de rengeteg.nem tudom mire vélni.Párommal nem védekezünk két éve baba projekten vagyunk.Hányingerem van néha,.de csak lehet attól,h megijedtem,h mi ez.félek,h méhen kívüli terhesség.tipp?
2012. okt. 4. 18:09
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
szándékosan nem akarom leírni, nálunk mi volt, mert ha mész orvoshoz, akkor minden rendeben, majd írd meg mit mondott az orvos és majd utána ha érdekel elmesélem a saját sztorinkat.nagyon szorítok neked a legjobbakért
2012. okt. 5. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!