Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teszt vásárlás? FONTOS!

Makaga kérdése:

Teszt vásárlás? FONTOS!

Figyelt kérdés

Egyik barátnőm lehet, hogy terhes, vannak ahhoz hasonlítható tünetei de szeretnénk biztosra menni. Holnap mennénk el a dm-be tesztet venni de gőzöm sincs milyet kéne. Ő még kevésbé. Magyaráztak nekem olyasmit hogy 10-25 között van számozva a teszt érzékenysége és törekedjünk a minél nagyobb számozásúra. Mennyit érdemes beáldozni egy ilyenre? Vagy valami egyéb hasznos okosság?

előre is köszönöm!:)



2012. okt. 2. 21:47
 1/3 anonim ***** válasza:
A minél alacsonyabbra törekedjetek, ugyanis az a szám azt jelenti, hogy milyen érzékeny a teszt! A 10-es a legjobb, az mutatja ki leghamarabb. (Bár nekem a 25 ös is kimutatta az átlagnál jóval hamarabb.) 500-1000ft között van kb. Én a rossmanban vettem kb 500-600ft-ért facellét. Nem muszáj a legdrágább, jó az olcsóbb is!
2012. okt. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Dm-ben 300 forint a sajátmárkás, és az jó is.
2012. okt. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én gyógyszertárban vettem és tájékoztattak is rendesen.A legolcsóbbat vettem és kimutatta amikor még csak 2napja késett.
2012. okt. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!