Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit tegyünk még meg a teherbee...

Mit tegyünk még meg a teherbeesés érdekében?

Figyelt kérdés

Barátom elkezdett c vitamint szedni "inni".èn most szedek valami bogyót (Folio Forte),emellett multivitaminozok,és inni fogom a teákat ha megjött a menszim.

Már több mint egy éve próbálkozunk eredménytelenül,párom volt dokinál is,nálla van egy kis gubanc.

Van még valami ami hasznos lenne számunkra?



2012. okt. 3. 16:48
 1/8 anonim ***** válasza:
2012. okt. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ez micsoda??Nem értem a jelentöségét....
2012. okt. 3. 16:58
 3/8 anonim ***** válasza:

[link]


Remélem sikerült kielégítenem a kíváncsiságod! Csak sorrend nincs írva. Én a helyedben elmennék egy endokrinológus nőgyógyászhoz, ő szépen elkezd kutakodni. Én már az itt leírtakból rengetegen túl vagyok, és van amire vizsgálat nélkül is rájöttünk hogy rendben van. + vannak az alternatív módszerek. Sok sikert!

2012. okt. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én kipróbálnám a gyógynövényeket: palástfű-cickafarkfű ivást, illetve Premens tablettát is próbáltam szedni egy időben, és most egy jó ideje méhpempőt eszem a párommal együtt. Minden hatékony tud lenni, attól függ miben van szükségetek segítségre.

Sok sikert kívánok nektek! Jöjjön a baba mihamarabb!

2012. okt. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia!Először mindkettőtöknek érdemes lenne méregteleníteni és a szervezeteteket feltőlteni vitaminokkal, felkészíteni. Attól függően, hogy mi a gubanc esetleg a gyógynövények azon is segíthetnek. Ha adsz egy email címet, akkor szívesen küldök pár hasznos infót, tapasztalatot, szülésznői, orvosi cikket stb a témában. Ha esetleg a "gubancot" is megírod, lehet, hogy arra is tudnék valamit javasolni.
2012. okt. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
endokrinológus
2012. okt. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ha valakinél gáz van azt ki kell kezeltetni. ha megvan,elég a vitamin-magzatvédő-és minden másnap szex.
2012. okt. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Leírom az én történetem, hátha ötletet és erőt merítessz belőle.


Januárban kezdtük a vizsgálatokat, mindkettőnknék kb minden rendben volt (én 3 hónap bromot kaptam magas prolaktin szintre, párom pedig vitaminokat mert a minőség nem volt túl jó).

Január óta szedtem az Elevitet, párom extra adag C vitamint, magnéziumot szedtünk még de semmi sem segített. Aztán az első Clostis hónapban pozitív lett a teszt. Majd rá pár napra elvetéltem.


Összetörtünk, kikészültünk, teljesen feladtuk.

A vitaminokból tutira nem volt hiány, mert már olyan régóta szedtük, hogy minden készletet feltöltöttünk. Minden kivizsgálásunk szuper volt.


Ekkor elkezdtük szedni a méhpempőt (csakis méhésztől vett tiszta méhpempőt), na mondom ezt még megpróbáljuk. És a második hónapban (amikor a méhpempő már kezd hatni), mindenféle gyógyszer, rásegítés, méricskélés és vitamin nélkül ismét pozitív lett a teszt. Tehát nekünk ez bejött.


Összességében ami nálunk bevált:

1- feladás

2- vitaminkészlet feltöltés

3- méhpempő


Ja és persze semmi egészségügyi gond ne legyen/vagy kezelve legyen.


Remélem segítettem.


9hkm

2012. okt. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!