Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet, hogy hülyeség, de?

Lehet, hogy hülyeség, de?

Figyelt kérdés

Mostanában sokat olvasgattam itt, és nem tudom megérteni, hogyan fordulhat elő az, hogy rengeteg pár hónapokig, évekig próbálkozik, nincs semmi gond, és mégsem jön a baba, sok tininek pedig egy nem védekezős alkalomból sikerül a baba.

Ti nem gondoltatok még erre?



2012. okt. 3. 10:40
 1/6 anonim ***** válasza:
47%
Nem akarok beszólni, de most ettől a kérdéstől, illetve a majd érkező válaszoktól mit vársz? -.-"
2012. okt. 3. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igazából semmit, vagy nem is tudom. Csak sokat járt ez mostanában a fejemben, és nem értem, hogy lehetséges ez? De tényleg, hiszen az csak egy alkalom, más párok meg hónapokon keresztül próbálkoznak.
2012. okt. 3. 10:59
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Mert így a normális. Több embernek jön össze könnyebben, mint amennyinek nehezebben, de a nehézségeket megosztják egymással akik sikertelenül próbálkoznak, de nem olvastam soha olyat, hogy külön topik nyílt volna azoknak, akiknek könnyen összejött:D


A másik oldal meg az, hogy több tini nm lesz terhes védekezés nélkül nemi élet esetén, mint amennyi az lesz, de a problémákat osztják itt is meg, arról sem nyílt külön topik, hogy ki szexel régóta védekezés nélkül, mégsem tehres:)


Tehát nem olyan gyakori, mint gondoljuk, csak az internet jóvoltából mindenről értesülünk, ami negatív:)

2012. okt. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen, ebben igazad lehet, erre nem is gondoltam! :)
2012. okt. 3. 11:15
 5/6 anonim ***** válasza:

Ezen én is gondolkodtam.

Talán aki sokáig próbálkozik és rágörcsöl a dologra,lehet,hogy hatással van a teherbeesésre.

2012. okt. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
szerintem is a 3-as válaszolónak van igaza, hiszen senki nem fog olyat közzé tenni hogy 15 éves vagyok és védekezés nélkül nem lettem terhes...
2012. okt. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!