Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csináljak tesztet vagy már...

Csináljak tesztet vagy már csak túlzásba viszem az aggódást? Terhes lehetek?

Figyelt kérdés
Esemény utáni tabletta bevétele után a várt menzesz előtt 1 héttel elkezdtem barnázni, majd vér csak a várt menzesz előtt 1 nappal jelentkezett. Ezután 2-3 napig tartott, és most ujra csak barnázok. Azért aggódok ennek ellenére mert az utóbbi időben sokat eszek. Vagy ez nem jelenti azt hogy terhes vok? A várt menzesz előtti napon csináltam tesztet ami negatív lett.
2009. júl. 28. 10:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Csinálj még egyet. A barnázás lehetett beágyazódástól. Bár ha időben bevetted a tabit, (72 órán belül) nem nagy az esélye a babának. Persze ha azóta védekeztetek már ha csináltátok.
2009. júl. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem túlpörgöd a dolgot!Nem hinném, hogy terhes vagy!!Az, hogy többet eszel sem hinném, hogy terheségi tünet!!!Én amikor terhes lettem inkább undorodtam mindentől eszembe se jutott többet enni.....
2009. júl. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A 72 órás hónapokra megkavarja a hormonjaidat és a ciklusod, ne lepődj meg, ha még egy darabig összevissza vérzel, pecsételsz. Tuti nem vagy terhes, de ha nem áll helyre a ciklusod, látogasd meg a nődokit.
2009. júl. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!