Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Túlzásba viszem az aggódást?

Túlzásba viszem az aggódást?

Figyelt kérdés

A terhességemmel eddig minden rendben van és remélem így is marad, de ameddig meg nem születik a kicsi nagyon aggódom, nehogy valami baja legyen. Attól is tartok, hogy nehogy a szülésnél legyen valami probléma. Legszivesebben párnaponta elmennék az orvoshoz, hogy nézze meg, hogy jól van-e a babám. Mi a véleményetek? Túlzásba viszem?

27 hetes kismama


2011. jún. 16. 22:14
 1/6 anonim ***** válasza:
79%

igen túlzásba, és tudod ha már most ilyen vagy, ez csak rosszabb lesz ha már megszületett és ezzel neki teszel rosszat. A széltől is óvni fogod. Nem szabad ilyennek lenni.

Terhesség nem betegség. Mi baja lenne???? Örülj a babának, élvezd ki a terhesség minden pillanatát, mert bizony mig meg nem születik ezek életed legszebb napjai, utána majd már persze azok lesznek hogy Őt fogod, de most élvezd ezt nagyon!!!!

Ne aggódj, légy boldog:)))))))

2011. jún. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%
Én ugyan így voltam a szülés napjáig,normális hogy aggódsz,de ne idegeskedj!
2011. jún. 17. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
41%

Szia, lehet, hogy túlzásba viszed de én is ilyen vagyok! Pedig már van egy kétévesem. A család szerint vele is ugyan ezt műveletem amíg meg nem szültem...mikor pedig megszületett annyira boldog voltam, hogy minden okés, hogy csak pörögtem, beszéltem egész éjjel az éjszakás nővérrel nem bírtam pihenni kijött rajtam az az óriási stressz amivel éltem 9 hónapig! Persze utána kipurcantam a nemalvás miatt...

de most is ha elindul a vezérhangya és csak arra tudok gondolni jajj csak minden rendben legyen! Néha azt kívánnám bárcsak lenne átlátszó pocakom, hogy lássam minden rendben van!Jövő héten megyek 4D-re egyenesen rettegek, remélem úgy jövök el, hogy a doki azt mondja minden rendben!!!

Sajnos nem tudok neked ez ellen okosságokat tanácsolni mert ha tudnék magamon is segítenék! Tudom, hogy ez így nincs jól de képtelen vagyok változtatni! Valahogy majd csak elmúlik ez a 12 hét még úgy, hogy minden a legnagyobb rendben lesz!

Minden jót Neked és könnyű szülést!

2011. jún. 17. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én voltam így, bár nem mindig. Egyik pillanatban annyira aggódtam, hogy nincs-e baj, aztán utána meg sikerült lenyugodnom, hogy minden oké, mi baja is lenne? A kórházból úgyis egy egészséges, tündéri kisfiúval jövök haza. Így is lett 6 hete! :)

És szerintem ez azért van, mert a ahsadban nem látod őt, nem tudod, mi van vele. Ha megszületik, úgyis észreveszed, ha valami baja van. Ettől, hogy most aggódsz, nemf eltétlenül leszel túlféltő stb.

2011. jún. 17. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2011. jún. 17. 22:05
 6/6 anonim ***** válasza:
amíg nem éreztem a mozgását,addig néha felmerült bennem,hogy mi van,ha már nem is él.De el tudtam hessegetni a gondolatot azzal,hogy ha gond lenne,biztos belázasodnék,vagy véreznék,vagy valami módon rosszul lennék. Mióta mozog,néha az jut eszembe,hogy nem tetszik neki,amit csinálok,ha pl előre dőlve ülök,rendszerint balhézik,talán nincs elég helye,akkor csinálok neki,de lehet,hogy azért mocorog,mert nagyon is jól érzi magát,nem lehet tudni.Csak ne szorongj feleslegesen,mert az nem tesz jót a babának,meg neked sem!
2011. jún. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!