Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől lehetnek terhességi...

Mitől lehetnek terhességi tüneteim, ha szinte 100%osan kizárt, hogy terhes legyek? A teszt is negatív.

Figyelt kérdés

A tünetek:

- késik: a ciklusaim 27-29 naposak, most 13-14-én kellett volna megjönnie, a leghosszabb ciklusom az elmúlt évben 32 napos volt, de tegnap már az is elmúlt

- a hasam görcsölget majdnem egy hete, mint menstruáció előtt (amikor a kisfiammal lettem terhes, egyáltalán nem éreztem ilyen hosszú ideig a "szurkálást")

- tegnap este megnyomtam a mellem, és a jobb oldaliból fehér folyadék szivárgott (a terhességemnél ez sem volt)

- ma reggel már nem bírtam várni, megcsináltam egy tesztet és negatív lett


Amiért szinte 100%, hogy nem lehetek terhes: az utóbbi időben alig volt szexuális kapcsolatom, és akkor is gumit használt a másik fél.

Szerintem "álterhes" sem lehetek, mivel jelen helyzetemben egyáltalán nem vágyom teherbe esni. És gőzöm sincs, hogy most mi van. A hasam még mindig fájdogál.


2012. aug. 18. 08:45
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Ma reggelre megjött, de nagyon erősen, egyből sötétvörös színnel. Nekem eddig mindig halványan kezdődött, aztán megerősödött. De most úgy fáj a hasam, hogy az hihetetlen... A mellemből még mindig jön a váladék úgy épphogy, szóval, ha elmúlt, akkor megyek dokihoz. Remélem, nem komoly...

Talán még az is lehet, hogy megtermékenyült a petesejt, csak nem tudott beágyazódni. Bár a fene tudja. Majd a doki megmondja.


Köszönöm a válaszaitokat!!!

2012. aug. 19. 08:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!