Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3 napja késik a menzeszem,...

KiTsike kérdése:

3 napja késik a menzeszem, csináltam tesztet, de negatív lett. Lehetek terhes attól függetlenül hogy negatív lett, vagy esetleg mástól késik?

Figyelt kérdés
2012. aug. 6. 18:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, mivel itt téged senki nem fog valszínelg személyesen ismerni, azt kell mondjam, kevés az infó. Pl. voltál együtt pasival gumi nélkül és baj lehet? vagy pont ez a célod, hogy babát szeretnél?
2012. aug. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
1-es vagyok bocsi, lemaradt, hogy persze, attól még lehet később pozitív, ha nem túl érzékeny a teszt, ill. ha nem középidőben volt peteérésed.
2012. aug. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Babat szeretnenk nagyon, de ma reggelre megjott :(
2012. aug. 7. 10:11
 4/6 anonim ***** válasza:
1-es vok: nagyon sajnálom! De próbáld meg nem átadni magad a bánatnak, sikerülni fog!! Mióta próbálkoztok? (én második hónapja, pcos vagyok, de van már két pici lánykám, szeretnénk egy kistesót még. Tegnap volt pé-m, remélem most sikerült összehozni, cickafark-palástfű teával próbálkozom)
2012. aug. 7. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
3 honapja probalkozunk, de probalom pozitivan felfogni. Nektek meg szoritok.! :)
2012. aug. 8. 14:55
 6/6 anonim ***** válasza:
Köszönöm én is szoritok neked, hogy következőre sikerüljön. Máris lenne egy terhes-társam :)))
2012. aug. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!