Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5 napja késik, de a teszt...

5 napja késik, de a teszt negatív. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Októberben lesz egy éve, hogy próbálunk egy kistesót össze hozni a lányunknak, de nem akar. Nagyon örülnénk a babának.

Ha nem vagyokterhes menjek szakemberhez?


Köszönöm a válaszokat.


2012. aug. 9. 21:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem várj 1-2 napot és tesztelj újból.Ha az is negatív,de továbbra se jön meg akkor mindenképpen menj el dokihoz.
2012. aug. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Én is így gondolom, de tanácstalan vagyok.
2012. aug. 9. 22:09
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehetsz terhes, de csak akkor, ha a peteérésed később volt most a szokottnál. Különben már ki kellene mutatnia a tesztnek. Ez mondjuk lehet magyarázat a menzesz késésére is. Nekem is volt, hogy "késett" egy hetet, de akkor számítottam is rá, mert a peteérésemet is 1 héttel később éreztem.
2012. aug. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
29 napossak a ciklusaim, lehet hogy egy-két nappal később volt peteérésem, mert most is éreztem, de azt hittem, hogy az 5.nap reggele már elegendő lesz a tesztelésre.
2012. aug. 9. 22:40
 5/7 eilon válasza:

Nekem a 9 hetes terhességet sem mutatta ki a teszt!

Akkor tudtam meg hogy terhes vagyok mikor el estem és eltört a lábam, természetesen meg rőgeneztek a babával....és után derült ki hogy 10 hetes terhes vagyok...egészséges a baba lett... 10 hetes terhességet az ultrahang sem tudta kimutatni...csak a hüvelyi ultrahang! Remélem tudtam segíteni... :)

2012. aug. 10. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
10 napos késéssel haloványan mutatta ki a teszt... előtte ellőttem párat, nekem is nega lett mindegyik. Szóval lehetsz, ha valami késői peteérésed volt mint nálam:)
2012. aug. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Sajnos megjött. Igaz nem annyira és nem is görcsölök, de vérzek. :( Majd jövő hónapban pozi lesz a teszt!

2012. aug. 12. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!