Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit tehetek most, ki segíthet?...

Mit tehetek most, ki segíthet? Két pozitív teszt után (5 hét) tegnap este elkezdtem barnázni.

Figyelt kérdés

Reggel betelefonáltam a kórházba (kistarcsa), hogy félek baj van, erre ők jövőhét péntekre adtak időpontot.

Nincs itt orvosom még de itt szeretenék majd szülni.


2009. júl. 15. 12:50
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom tudom mit érzel. Nekem is volt vetélésem négy hete amit műtéttel kellett befejezni. Hidd el túl leszel rajta, az idő gyorsan telik és mire észbe kapsz megint ott lesz a baba a pocakodba. Légy erős. A remény mindig életbe tart és segít átküzdeni a nehéz helyzeteken.

Egyébként biztos hogy nincs már baba?

2009. júl. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 A kérdező kommentje:
A görcsök miatt gondolom, hogy nincs már baba. A vérzés is erősödött, de még mindig nem menstruáció erősségű, de ez szerintem nem egyeztethető össze a terhességgel + a doki ugye nem látott semmit. A labor eredményekből majd kiderül, addig várnom kell. Ja anyukám és a nővérem is vérzett a terhessége mellett, de görcsökről nem beszéltek ők sem.
2009. júl. 16. 16:33
 23/38 anonim ***** válasza:

Leírom a szomszéd kis asszonykám történetét.

Van egy fia.Elég régóta próbálkoztak második babával mire összejött.Bevérzett és megműtötték,tehát elment a baba.2 év eltelt és ismét babás maradt.Na most ezzel a kis babókával is úgy bevérzett hogy amíg a doki vizsgálta a férjét kérte meg hogy tartsa oda a tálat mert szó szerint folyt belőle a vér.HOzzá kell tennem hogy ezzel már másik dokihoz mentek mert az előző elég barbár,bunkó (ez volt az én dokim is de otthagytam a beszólásai és hozzáállása miatt).De az "új" doki azt mondta hogy ő még azt javasolja hogy várjanak igaz nem lát semmit a sok vértől az uh.-on de a kismamának nem lehet baja így várjanak még.Az isten akarta így szerintem mert a kisbabókájának semmi baja nem volt.Utrogestant kapott szigorú fekvés mellett és ma 29-30 hetes babás.Azóta az szokott eszükbe jutni hogy lehet az előző baba is élt és ez a barbár állat(bocsánat) meg kikaparta.Úgyhogy én azt mondom ne add fel a reményt.Sokat pihenj!És nem kaptál valami gyógyszert?Egyáltalán a vérzésre mit mondott a doki?Megnézett?

Üdv:23 hetes km.

2009. júl. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 A kérdező kommentje:

Szia! Köszönöm, hogy leírtad a történetet, ez talán add némi reményt. A doki megvizsgált manuálissan és hüvelyi UH-val, de nem látott semmit. Azt mondta ennyi idő után még nem tud semmit mondani. Ezért küldött laborba. A mai és a hétfői hcg szint összehasonlításából meg tudják állapítani, hogy terhes vagyok-e még. Gyógyszert nemkaptam, gondolom azért, mert nem bizonyított még a terhesség. Pénteken (jövőhéten) megyek újra orvoshoz.

Most is pihentem és újra csökkent a vérzés és a görcsök is megszüntek. Félek, hogy ha dolgozni megyek, akkor mi lesz. Most szabin voltam, ezért tudtam pihenni. Jövőhéten kiderül minden. Hétfőn megkapom a mai labor eredményt, majd megírom mennyi lett a hcg. Ha még egyáltalán van a véremben :(

2009. júl. 16. 17:38
 25/38 anonim ***** válasza:

És nem tudnád kiírtani magad legalább a jövőhétre tp.-re?Mert ez nagyon sokat számítana ha még babókás vagy.És amúgy milyen munkát végzel?Fizikait vagy szellemit?Ameddig teheted csak pihenj pihenj és csak pihenj.Ez nagyon sokat számít így az elején.Én nagyon drukkolok neked és szívből kívánom hogy jóra forduljon minden,nagyon megindító az eseted ahogy leírtad.

Üdv: 23 hetes km.

2009. júl. 17. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Itt a vége! Ma reggelre rendesen megindult a vérzés. Hétfőn és kedden a világ legboldogabb embere voltam a két pozitív tesztemmel, ma meg már mindez a múlté. Szép kis hét volt ez. Anyukám azt mondta, hogy ha nem volt életképes akkor jobb, hogy elment és igaza van, hiszen mindannyian egészséges gyereket szeretnénk. És hiszem, hogy lesz még pozitív tesztem! :)

2009. júl. 17. 07:45
 27/38 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom. De föl a fejjel. Én vagyok az akinek művi úton kellet befejezni a terhességét 4 hete. Tudom hogy nehéz de túl kell lépni. Még mindig jobb hogy most ment el mint ha mikor már megmozdul vagy születése után mikor láthatod. Ez az élettel és a terhességgel jár sajnos.

De mint tudjuk új holnap új remények. Erőt egézséget nektek.

Egyébként anyukám pont ugyan azt mondta nekem mint neked.

Nagyon is igazuk volt.

2009. júl. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:

Szia. Én vagyok a legelső, meg a 21:42-es is! Nagyon sajnálom. De gondoltam, leírom Neked, hogy velem is ez történt 2 éve. Csak nekem 8 hetesen ment el a babám ugyanígy, aztán még ki is "tisztítottak" műtéttel. Mindekkor már 35 éves elmúltam. A világ omlott össze bennem... De a 3 hónapos pihi után azonnal összejött a lányom, aki most itt alszik, én pedig közben 37 éves lettem.


Ilyenkor, ha egyszer már megfogant egy kis élet, és esetleg el is megy, a következő terhesség nagyon hamar szokott sikerülni, mert úgy mondják (bár hülye szó), hogy a "méhed még emlékszik", mit is kell csinálnia!


Most szomorú leszel, és belebetegszel a dologba, de hidd el, hamar sikerülni fog újra! Jó egészséget és mihamarabbi megnyugvást kívánok Neked.

2009. júl. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
Hát kedves utolsó ezt megcáfolnám, mert több mint egy éve volt vetélésem és sajnos azóta hiába probálkozunk. Egyfolytában dokihoz járok és mégsem sikerül. Tehát Neked szerencséd volt. :(
2009. júl. 18. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
Kedves Utolsó! Sajnálom, akkor én tényleg szerencsés voltam. De nem biztos, hogy ebben a fórumban a negatív történeteket kéne leírni, főleg most! :(
2009. júl. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!