Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 4 db halvány pozitiv teszt...

4 db halvány pozitiv teszt után ma elkezdtem egy picit vérezni, főleg inkább wc-zés után. Mi lehet a baj? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Pé. utáni 15. napon vagyok.
2008. dec. 17. 11:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Mindenképpen menj el orvoshoz, az ultrahang tudja csak igazolni a terhességet, illetve hogy minden rendben van-e.

Lehet vetélés jele is, de az is lehet, hogy csak a megtapadás miatt van egy pici pecsételés. De biztosat csak uh. mondhat.

2008. dec. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönom. Csak holnap délután tudok menni UH-ra, az nem túl késő még? Addig csak a pihenés marad és a remény....
2008. dec. 17. 12:08
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ha jól számolom kb. most kéne mensizned. Szerintem egy kicsit korán teszteltél. A mai érzékeny tesztek már az úgynevezett preklinikai terhességet is kimutatják, ami adott esetben egy normális vérzés kíséretében elvetél.

Mindenképpen menj el orvoshoz, ha terhes vagy az UH-n látszik és akkor tudják kezelni a vérzést.

2008. dec. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
En nem varnek holnapig! 4 teszt, az 4 teszt! Ott baba van, a verzes pedig sosem jo. Menj dokihoz meg MA! Ambulancia biztosan van a megyei korhazban!
2008. dec. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!