Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit tehetek most, ki segíthet?...

Mit tehetek most, ki segíthet? Két pozitív teszt után (5 hét) tegnap este elkezdtem barnázni.

Figyelt kérdés

Reggel betelefonáltam a kórházba (kistarcsa), hogy félek baj van, erre ők jövőhét péntekre adtak időpontot.

Nincs itt orvosom még de itt szeretenék majd szülni.


2009. júl. 15. 12:50
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
Szia. Na? Mit mondott a doki? Remélem jól vagy! :)
2009. júl. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
Szia, másodiknak írtam ma, én is izgulok érted. Remélem minden rendben volt!
2009. júl. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

A doki nem látott semmit tegnap a hüvelyi UH-n. Most elküldött vérvételre b-hcg-t és vércsoport RH-t nézni. Ezt meg kell ismételni hétfőn is. A két eredmény összehasonlításából derül ki az eredmény. Három lehetőség áll fent: 1. Elment a baba, de még van valamennyi hcg a szervezetemben. 2. méhen kívüli terhességem van. 3. Annyira kicsi még, hogy nem látszik UH-n. Én nem hiszem, hogy rendben vagyok, mert egyre jobban görcsölök, bár lehet, hogy az idegeségtől, viszont a vérzés nem erősödött és a melleim is nagyon fájnak. Szóval nem tudom igzaán, de már nem reménykedem. Remélem legalább nem méhen kívüli, mert félek hoy azzal mit fognak csinálni, remélem nem műtéti úton távolítják el. Köszönöm a biztatásaitok. Ha gondoljátok szívesen leírom majd ide a jövőhéten, hogy mi lett a vége. Ha egyszer valaki visszanézi talán tanulságos lesz neki is.

2009. júl. 16. 07:48
 14/38 anonim ***** válasza:
Szia! Drukkolok nagyon! Szerintem az, hogy a melleid nagyon fájnak még mindig az jót jelent. Nekem anno azt kérdezte a doki az elején, amikor barnáztam, hogy a melleim fájnak-e még, mert az azt jelenti, hogy nem ment el a baba. Éppen 2 hete műtötték az egyik ismerősöm méhenkivüli terhességgel és nem volt nagy beavatkozás, mert laporoszkopiával végezték és éppen csak 3 kicsi bemetszést csináltak neki. Hamar meg is gyógyult. Ezt csak azért írom, hogy ezen ne idegeskedj! Szerintem ott van a baba, csak még nem látszik, mert elbújt. :)
2009. júl. 16. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
Ja és én személyszerint köszönöm, hogy leírod az eredményt, mert sajnos ezen az oldalon az a probléma, hogy nagyon ritkán irják meg a végeredményt és hiába olvasol vissza nem tudod meg, hogy ilyen-olyan tünetből mi lett az eredmény. Pedig sokkal többet megtudhatnánk. :(
2009. júl. 16. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 A kérdező kommentje:

Elkeztem számolgatni, hogy talán mikor foganhatott és valószínű, hogy 28-30 között valamikor, akkor viszont még tényleg lehet olyan pici, hogy nem látszik. A remény hal meg utoljára.

Köszönöm a válaszod!

2009. júl. 16. 08:56
 17/38 anonim ***** válasza:

Én is nagyon drukkolok! Majd írd meg, mi lett!

A tünetekről csak annyit írnék, hogy nem jelent semmit. Az orvosok is tévedhetnek. Nekem a 10. hétig voltak rosszulléteim, hányás, öklendezés, cicifájás folyamatosan..., és a baba már nem élt 6-7 hetes kora óta. :( A petezsák miatt a progeszteronszint fentmaradt, a hcg-m pedig a 3 hét alatt 16000-ről fokozatosan csökkent vissza 6000-re..., ami még mindig elég sok ahhoz, hogy hányást okozzon...

Bizakodj, az a legtöbb, amit tehetsz!

2009. júl. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem is ott lesz a manócska csak bújócskázik:-))))

ÉN is várom majd az eredményt:-)

ÉN nagyon szurkolok neked!

2009. júl. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:

Nagyon szurkolok neked.Nekem sajnos 2 hete derült ki a méhen kívüli terhesség.Remélem neked nem az lesz.Nagy műtétnek számít de 2 hét a felépülési idő.Kis fájdalommal jár a műtét után.Lelkileg kell erős lenni.Altatásban végzik.Remélem legközelebb nekem is sikerül majd.

Szurkolok neked.

2009. júl. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hozzászolásaitok! Túl vagyok a vérvételen. Nagyon rossz volt látni az osztályon kisbabáikat boldogan tologató anyukákat, miközben a testemből távozik az én kis reménysmegégem. :((( A vérzésem is erősödött mire hazaértem. Valószínűleg a hosszú tortúra és a meleg meghozta a hatását. Úgy tünik a mi kis angyalkánk a távozás mellett döntött, pedig én nagyon marasztaltam. :(

Végig csinálom még a vizsgálatokat, de azt a lehetőséget kizárom, hogy ebből még lehet egészséges terhesség.

Köszönöm hogy támogattok, nagyon jól esik és írok majd jövőhéten hétfőn,hogy mi lett a labor eredmény és pénteken is hogy mit mondott az orvos.

2009. júl. 16. 12:48
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!