Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit tehetek most, ki segíthet?...

Mit tehetek most, ki segíthet? Két pozitív teszt után (5 hét) tegnap este elkezdtem barnázni.

Figyelt kérdés

Reggel betelefonáltam a kórházba (kistarcsa), hogy félek baj van, erre ők jövőhét péntekre adtak időpontot.

Nincs itt orvosom még de itt szeretenék majd szülni.


2009. júl. 15. 12:50
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
100%

Háát.. nem semmi. Szerintem menj be most az SZTK nőgyógyászatra, ahova tartozol, (oda nem kell bejelenktezni, viszont az éppen rendelő orvos megvizsgál), vagy keress egy magánrendelőt a lakóhelyed közelében, hívd fel, és mondd, hogy ma szeretnél menni.


Ne halogasd. Szerintem nem lesz baj, a nők nagy része barnázik a terhesség alatt (én is, anno), de mivel még nagyon az elején vagy, kell, hogy adjanak valamit, ami erősíti a terhességet. Egyébként gratulálok, és ne idegeskedj, de menj valahova a 2 közül!

2009. júl. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
Szia, ez elő szokott fordulni fiatal terhesség idején, nem kell feltétlenül a legrosszabbra gondolni. Nekem is 5 hetesen volt, meg is ijedtem nagyon és akkor pattintottam le a magánorvosomat, mert nem vette fel a telefont, és nem is hívott vissza. Én azt mondom ne várj a kórházra, hanem menj el egy nőgyógyászhoz, akár egy körzeti, akár egy magándokihoz. Lehet hogy nincs semmi baj, de egyrészt jövőhét péntekig nem lesz egy nyugodt perced sem, másrészt, lehet, hogy szükség van valami kezelésre a baba érdekében. Próbálj meg nem idegeskedni, és kérdezd ki az ismerőseidet, hogy tudnak-e egy megbízható dokit ajánlani, aki hamar tud fogadni. Drukkolok, hogy minden rendben legyen, de szerintem mind a kettőtök érdekében keress orvost.
2009. júl. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 A kérdező kommentje:
Nem ismerek itt pesten orvost. Akihez jártam az kórház megszüntetés miatt eltünt. Azóta egyszer voltam vidéken egy dokinál meg egyszer itt kistarcsán. Nincs szerencsém ezekkel a dokikkal. Kersegélek a neten.
2009. júl. 15. 13:05
 4/38 anonim ***** válasza:
szia!ilyen esetben nem kell telefonálni nekem legalább is ezt mondta a doki.ahova tartozol kórházba oda kell menni az ambulanciára!azonnal!kötelesek ellátni és te is megnyukszol.szorítok neked!!!minden jót!!
2009. júl. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:

Szia!

A kistarcsai kórházban nagyon bunkók, én ugyanígy jártam, azt mondták, ne izguljak, ez vetélés lesz, nyugodjak bele.

Ha nagyon akarok éjszaka menjek be, akkor talán! meg tudnak nézni.

Addigra elöntött a vér.

Ne várj, míg késő lesz, menj el személyesen!

2009. júl. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:

Sikerült a neten találni egy helyet. Elmegyek egy magán klinikára ma este rendelési időn kívül fogadnak :)Csak azt tudnám minek fizetem a TB-t, ha baj esetén mindig magándokihoz kell menni.

Köszönöm a válaszaitokat!

2009. júl. 15. 13:54
 7/38 anonim ***** válasza:
Szia, az első vagyok. Majd írd meg légy szíves, mi volt este a rendelésen. Nagyon szorítok!
2009. júl. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
Menj be az SZTK-ba. Ott el kell lássanak. Nyugodj meg nem hiszem hogy baj lesz. De jobb megnézetni. Boldog baba várást.
2009. júl. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 A kérdező kommentje:

Megírom majd, hogy mit mondott a doki.

Köszönöm nektek a válaszokat!

2009. júl. 15. 16:31
 10/38 anonim ***** válasza:

Nagyon jól cselekedtél! Tapasztalatból mondom... Én ambullanciára mentem anno emiatt...

Drukkolok, majd jelentkezz, mit mondtak!

2009. júl. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!