Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan mondjam el? Az a...

Hogyan mondjam el? Az a helyzet, hogy úgy néz ki, hogy terhes vagyok.

Figyelt kérdés
Igaz, tesztet még nem csináltam, de nagyon úgy érzem. Vannak jelek.. Az a gond, hogy egy olyan fiútól lenne, akivel csak titokban vagyok együtt, itthon nem tudják, mert anno amikor még nyíltan jártunk, ellenezték, és úgy tudták, hogy vége. Viszont nem lett vége. Most viszont, úgy néz ki, hogy baj van. Ha terhes vagyok, akkor muszály elmondanom, nem tudnám titokban tartani, és muszály lenne elmondanom, akármennyire is félek a reakciótól. Anyám nem valami megértő... nem az a barátnő anyuka kategória. Hogy valljam be? Így mindenre fény fog derülni. :( (szeretjük egymást a fiúval)
2009. júl. 13. 19:46
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
Miért írsz akkor, ha semmi közünk hozzá???
2009. júl. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
45%

Ha valaki nem szereti hogy beleszólnak a dolgaiba akkor az minek tesz fel kérdést? Csak elmondtuk a véleményünket, próbáltunk tanácsot adni. Nem kell minden szót kézpénznek vennie. Egyébként kedves kérdező az abortusz szerinted mi, ha nem gyilkosság? Mondjuk ez tényleg magán ügy. Szíved joga azt tenni amit akarsz. De egyáltalán tényleg terhes vagy, teszteltél már? Lehet csak a stressz miatt késik.

Kívánom hogy úgy legyen. Remélem még vagy 20 évig nem is leszel terhes. Addigra talán felnősz.

Ja ha az ember nem akar gyereket akkor 20 évesen van annyi esze hogy normálisan védekezik.

2009. júl. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 A kérdező kommentje:
Ma teszteltem, és negatív lett!!! Hála Istennek! Megbszéltük a barátommal, hogy soha többet nem fogjuk gumi nélkül csinálni! Köszönöm azoknak a válaszát akik próbáltak nyugtatni, és normálisan, indulatok nélkül írtak. Kedves utolsó válaszoló, és indulatos társaid! Én nem véleményt kértem,nem arra voltam kíváncsi, hogy mi a véleményetek az abortuszról, és nem azt kérdeztem, hogy megtartsam-e! Szóval sok válaszoló elég másról kezdett el írkálni, olyanról, amire én nem voltam kíváncsi! Én azt kérdeztem, hogy hogyan mondjam el otthon ha netán terhes vagyok. Tudom, hogy felelőtlen voltam, és haragszom is magamra, és magát az abortuszt én is elítélem. Nyilván nem szórakozásból kockáztattam, hanem ez úgy jött össze... De mostmár ügyelni fogunk nagyon. de mindenki követ el hibákat, és én most ebből tanultam. Mindenesetre, ha tőlem szeretne majd egyszer hasonló ügyben tanácsot kérni, próbálok segíteni, úgy hogy a kérdezőt ne bántsam meg... elvégre nincs hozzá jogom. Ez az oldal nem arról szól egyébként sem.
2009. júl. 15. 20:01
 44/45 anonim ***** válasza:
Na látod mondtam én :):) Próbáld elfelejteni azok válaszát, akik tényleg csak az abortuszról írtak és a döntéseidbe beleszóltak. A legtöbbjüket szívből sajnálom, mert akiben ekkora indulat van az abortusz iránt, az általában (elnézést a kivételektől, senkit sem akarok megítélni) nem eshet teherbe, holott nagyon megérdemelné. Viszont azt kell mondjam ez nem mentség, ez nem ad okot rá, hogy másokat megbántsunk, és utáljuk, mert nekik lehet, és ezzel kapcsolatban olyan döntéseket hoznak, amely esetleg nekünk nem tetszik. Elvégre más emberek sem utálnak mindenkit, aki esetleg jobb pozícióban dolgozik, jobb a fizetése, hamarabb talált férjre/feleségre. Nagyon örülök, hogy negatív lett a teszted, mostmár megnyugodhatsz, figyeld meg, 1-2 napon belül meg is jön :):)
2009. júl. 15. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Nagyon örülök hogy nem lettél terhes. Én nem mondtam véleményt az abortuszról nem is akartalak befolyásolni. Csak az igazat írtam le. De az a lényeg hogy nem vagy terhes hál istennek. Remélem még jó darabig nem is leszel az. Ja és ha nem bírod a kritikát vagy a negatív válaszokat akkor ne tegyél fel kérdést.
2009. júl. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!