Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan mondjam el? Az a...

Hogyan mondjam el? Az a helyzet, hogy úgy néz ki, hogy terhes vagyok.

Figyelt kérdés
Igaz, tesztet még nem csináltam, de nagyon úgy érzem. Vannak jelek.. Az a gond, hogy egy olyan fiútól lenne, akivel csak titokban vagyok együtt, itthon nem tudják, mert anno amikor még nyíltan jártunk, ellenezték, és úgy tudták, hogy vége. Viszont nem lett vége. Most viszont, úgy néz ki, hogy baj van. Ha terhes vagyok, akkor muszály elmondanom, nem tudnám titokban tartani, és muszály lenne elmondanom, akármennyire is félek a reakciótól. Anyám nem valami megértő... nem az a barátnő anyuka kategória. Hogy valljam be? Így mindenre fény fog derülni. :( (szeretjük egymást a fiúval)
2009. júl. 13. 19:46
1 2 3 4 5
 11/45 A kérdező kommentje:
Mennyi idő alatt zajlik le az egész onnantól számítva hogy elmentem az orvosomhoz?
2009. júl. 13. 20:16
 12/45 anonim ***** válasza:
79%
Miért akarod megölni a saját gyerekedet? Miért olyan természetes ez manapság??
2009. júl. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
0%

20:13-as vagyok.

szerintem egy hét alatt megvan minden, aztán rá két hétre kontroll vizsgálat.Maga a műtét 2-3 nap, két napot biztosan bent tartanak, aztán a többit orvosa vállogatja.Nekem a műtét 6 évvel ezelőtt 25ezer Ft volt, ha jól emlékszem.

2009. júl. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
32%

Nekem a nővérem volt abortuszon,és egyszerűen zajlott az egész.Elment az orvoshoz,ahol elbeszélgettek vele(2 személyes bizottság)hogy miért dönt úgy ahogy döntött,majd vizsgálatok,és ki írták a napot amikor a kórházba kellett mennie.Reggel együtt mentünk be(én kísértem el),és délután már jöttünk is haza...

De teljesen mindegy,hogy kivel,hogy történt,mindenki másképp éli át ezt is..te eldöntötted,hogy nem tartod meg...Ha komolyan gondoltad ezt akkor csak elmész a dokihoz,és a többi lépést el mondja Ő...

2009. júl. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
49%

még midg 20:13-as.

Én például megakartam tartani, de az a szemét pasim elhagyott, még pénzügyileg sem segített.Egyedüli anya lettem volna.Apám egy kvának tartott így elszöktem otthonról.Szerinted milyen élete lett volna annak a gyereknek?Tudod milyen rossz volt??Én meg akartam tartani, de mai gondolkodásommal is azt mondom jól döntöttem.

2009. júl. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
65%
Szia! Egyelőre ne ijedj meg, majd a teszt mond biztosat, jeleket minden tud produkálni. Másrészről édesanyádnak nem kell tudnia semmiről. Mivel azt írtad nem szeretnéd megtartani a babát, így elég felkeresned a nőgyógyászod és ő majd segít neked.
2009. júl. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
54%
gratulálok, hogy 20 éves létedre ennyire flelőtlen vagy, hogy ezt egy emberélet bánja!!! az ilyennek sose legyen gyereke!
2009. júl. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 A kérdező kommentje:
Köszi a gratulációt! Ezért minek írtál???
2009. júl. 13. 20:59
 19/45 anonim ***** válasza:
0%
Bocsánat, hogy beleszólok, de nem értem az utolsó válaszolót. Honnan tudod, hogy hogyan esett teherbe? A körülményekről semmit sem mondott el, nincs jogod megítélni. Másrészről, semmi jogod beleszólni a döntéseibe...nem is kérdezte a véleményedet, főként, hogy az sem biztos, hogy terhes. Annyira haragszom a gyűlölködő emberekre. Mintha soha senki nem követett volna el hibákat... (Még mielőtt félreértés történik, nekem soha nem volt abortuszom)
2009. júl. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
13%
en a helyedben ha semmikepp nem akarnam megtartani (de ezt nagggyon gondold meg!) nem mondanam el.
2009. júl. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!