Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan mondjam el? Az a...

Hogyan mondjam el? Az a helyzet, hogy úgy néz ki, hogy terhes vagyok.

Figyelt kérdés
Igaz, tesztet még nem csináltam, de nagyon úgy érzem. Vannak jelek.. Az a gond, hogy egy olyan fiútól lenne, akivel csak titokban vagyok együtt, itthon nem tudják, mert anno amikor még nyíltan jártunk, ellenezték, és úgy tudták, hogy vége. Viszont nem lett vége. Most viszont, úgy néz ki, hogy baj van. Ha terhes vagyok, akkor muszály elmondanom, nem tudnám titokban tartani, és muszály lenne elmondanom, akármennyire is félek a reakciótól. Anyám nem valami megértő... nem az a barátnő anyuka kategória. Hogy valljam be? Így mindenre fény fog derülni. :( (szeretjük egymást a fiúval)
2009. júl. 13. 19:46
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi idős vagy?

Vannak testvéreid?

2009. júl. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 A kérdező kommentje:
Miért? Ez most szerintem mindegy. Egyébként 20 vok, és van egy tesóm.
2009. júl. 13. 19:49
 3/45 anonim ***** válasza:
100%
megakarod tartani a babát?
2009. júl. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 A kérdező kommentje:
nem
2009. júl. 13. 19:53
 5/45 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem 20 évesen már azt csinálsz, amit akarsz, épp ezért anyukádnak semmi köze ahhoz, hogy terhes vagy, ahhoz se, hogy kitől vagy terhes, és ahhoz se, hogy meg akarod-e tartani a babát vagy sem.
2009. júl. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 A kérdező kommentje:
Anyu is azt mondaná hogy vetessem el!! Csak nem tudom, hogy mondjam el!!
2009. júl. 13. 19:57
 7/45 anonim ***** válasza:
0%
akkor lépj mielöbb..orvos..
2009. júl. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
16%
Azert lenyeges a korod, mert 18 ev folott mar te rendelkezel a sajat testedrol, es ha te sem szeretned megtartani, nyugodtan elmehetsz egy orvoshoz, es elvetetheted. Edesanyadnak meg csak tudnia sem kell rola, ha ennyire felsz tole. A parod gondolom segit majd atveszelni ezt az egeszet. Kitartas.
2009. júl. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
86%
20 éves vagy(vagyis felnőtt ember) és nem akarod meg tartami a babát.Akkor mi a gond? Elmész a kórházba,kifizeted az abortuszt,és ennyi..(abortusz ellenes vagyok,de mindenki maga dönti el,hogy mit akar a terheségével kezdeni)Később is megemlítheted anyudnak,hisz felnőtt ember vagy,és csak a te döntésed számít.Nincs bele szólása senkinek...nem vagy már gyerek...De nem értem,hogy 20 évesen miért kell titkolnod,hogy kivel jársz vagy kit szeretsz?..Nem vagy önálló,talpraesett,hogy még 20 évesen is anyud döntését kell elfogadnod?A döntéseidért te magad felelsz..
2009. júl. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
68%

Sziasztok!

Azért nem csak kifizeted az abortuszt és ennyi!!Először is gondold végig mit szeretnél,ha biztos vagy benne, hogy nem akarod megtartani, azonnal doki.El kell járnod valami családsegítőbe vagy mibe, aztán jöhet csak a műtét.Számolnod kell azzal, hogy a műtét legalább 2-3nap.Első nap laminária felhelyezés,aztán másnap műtét.Nekem is volt abortuszom 19 éves voltam, most meg 25 évesen a második babámat veszítem el.Nagyon bánt még a mai napig az egész, bár tudom, hogy nekem sem volt választásom,mert mindenki elhagyott, anyukámat kivéve.

2009. júl. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!