Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan mondjam el? Az a...

Hogyan mondjam el? Az a helyzet, hogy úgy néz ki, hogy terhes vagyok.

Figyelt kérdés
Igaz, tesztet még nem csináltam, de nagyon úgy érzem. Vannak jelek.. Az a gond, hogy egy olyan fiútól lenne, akivel csak titokban vagyok együtt, itthon nem tudják, mert anno amikor még nyíltan jártunk, ellenezték, és úgy tudták, hogy vége. Viszont nem lett vége. Most viszont, úgy néz ki, hogy baj van. Ha terhes vagyok, akkor muszály elmondanom, nem tudnám titokban tartani, és muszály lenne elmondanom, akármennyire is félek a reakciótól. Anyám nem valami megértő... nem az a barátnő anyuka kategória. Hogy valljam be? Így mindenre fény fog derülni. :( (szeretjük egymást a fiúval)
2009. júl. 13. 19:46
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
82%
Szia! Én még mindig azt mondom,hogy várd meg a teszt eredményét. Késik esetleg a vérzésed? Ha igen mióta? Mik az erre utaló tüneteid? Ha ezeket leírod, akkor talán meg tudlak egy kicsit nyugtatni. :)
2009. júl. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem meg ezekkel a szívtelenekkel ne foglalkozz. "Mindenkinek a saját döntése, megtartja-e, meg blabla..." hát nem. Itt egy ember életéről van szó, basszus!

Csak egy kérdés: MIÉRT NEM LEHET ÖRÖKBE ADNI, MIÉRT KELL MEGÖLNI?

2009. júl. 14. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
A késés annyi minden miatt lehet, a mensi előtti jelek meg 100%-ig megyegyezhetnek a terhesség jeleivel, úgyhogy amig nem tesztelsz, mi itt a kérdés? 500 ft-ért már van teszt a patikában, csinálj egyet reggeli ELSŐ pisiból!
2009. júl. 14. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
20%
Én nem akarom osztani az észt, de a megszakitásos közösülésnek sajnos lehet terhesség a vége. Nem rosszindulatból, hanem azért, hogy legközelebb megkiméld magad a idegeskedéstől, meg az idióta válaszolóktól. Válasszatok más védekezési módot, gyógyszer, gumi, stb. Egyébként az örökbeadós válaszoló szerint az nem baj, ha valaki "eldobja magától a gyerekét"? Akkor meg az lenne, hogy minek szül az ilyen? Mindenkinek a saját döntése, aminek majd viseli a következményeit. Ne szóljunk már bele mások életébe! Vagy jobb az, aki nem veteti el, hanem inkább lehúzza a wc-n?
2009. júl. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 A kérdező kommentje:
Hát igen, az sem jobb ha megszüli és úgy dobja el... vagy a wc-n köt ki szegény gyerek. És igen, ne szóljunk bele mások életébe! 22:21-es! A menstruáció 1 hete késik (amúgy összevissza van de szeretnék mostmár gyógyszert szedni, csak legyen vége ennek az egésznek). A cicim tegnap különösen fájt, ma csak egy kicsit. Fehér folyás is van... De a fehérfolyás nálam szinte rendszeres már vagy 3-4 éve mindig előbukkan. Egyéb jel nincs. Holnap reggel veszek tesztet.
2009. júl. 14. 12:11
 36/45 anonim ***** válasza:
56%

Ha elveteted anyukádnak azt se kell megtudnia hogy terhes voltál. Bemész a kórházba elintézed a dolgaidat. Megműtenek és kész. De nem félsz hogy nem lehet többet gyereked?

Mondjuk én ebbe nem szólok bele semmi közöm hozzá.

De könyörgöm 20 éves vagy és félsz anyádtól mint a tűztől.

Szerintem ez gáz. 18 vagyok és nagyon is önálló.

Én oda állnék elé és azt mondanám anya terhes vagyok. Egyébként szereted a gyerek apját? Kikérted az ő véleményét? Mert hát joga van tudni és beleszólni ha az övé a gyerek.

2009. júl. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
100%
Talán csinálj tesztet nem is biztos hogy terhes vagy. Lehet a para miatt késik. Az hogy meg tarod vagy sem az a te dolgod ha az vagy. Nem a válaszolók lelkét fogja terhelni a bűntudat nem is az enyémet hanem csak is a tiedet. Ez te magán ügyed. De szerintem inkább előbb tesztelj utána gondolkozz. Látszik hogy egy 20 éves kislány vagy.
2009. júl. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:

Szia! Ez esetben ez semmit sem jelent, egyáltalán nem ad okot terhességet feltételezni :) Én vagyok aki írta, hogy mik a jeleid :) Nem kell aggódnod.

Azoknak pedig akik itt pártolják az örökbeadást, üzenem, hogy én együtt dolgoztam egy ideig a szociális munkásokkal, nos ők belelátnak a helyzetbe, ti nem, én senkinek sem kívánom...És csak jó tanácsként: tényleg ne szóljatok bele a dolgaiba, úgysincs döntő szavatok, nincs jogotok megbántani őt és a frászt hozni egy olyanra, aki valószínűleg nem is vár gyermeket..Nektek kellene inkább gratulálni, nem neki...

2009. júl. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 A kérdező kommentje:
Köszike, remélem tényleg nem vagyok terhes de úgy bennem van azért a para. Látod sok ember osztja itt nekem az észt hogy ilyen gyilkos olyan gyilkos, közben meg nem is ismerik a körülményeket!Ezzel csak még jobban idegesítani akarnak de arra nem vok kíváncsi! Tényleg köszi majd megírom mi volt.
2009. júl. 14. 20:08
 40/45 anonim ***** válasza:

"Hát igen, az sem jobb ha megszüli és úgy dobja el"


Dehogynem. Jobb megölni, mint másra bízni?

Amúgy ha a kölyöknek nem tetszik majd az élete, akkor dönthet úgy, hogy véget vet neki. De te nem, mert nem a tied...

2009. júl. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!