Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szedett valaki közületek...

Szedett valaki közületek Mercformin xr 500-at? Ha igen volt hatása neki?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm a válaszokat !!!

2012. júl. 13. 18:08
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Ja és ment mindenkinek a zöld kezecske :D
2012. júl. 14. 11:53
 12/13 anonim ***** válasza:
Szia! Én 4 hónapja szedek 750-et, és 1 hónapja igyekszem tartani a 200g CH diétát. Eddig semmi sem történt, viszont végre megint kapok tüszőérlelőt:) Azt mondta a dokim, pár hónapig szedni kell a stimuláció előtt. Őszintén bízom benne, de... nagyon régen szeretnénk babát, és csodálnám ha épp ez segítene. A ciklusaimon pl. nem érzek változást (van akinek szépen beállítja).
2012. júl. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én szedtem még tavaly, nagyon lassan építettem fel, mert hasmenésem volt tőle, hánytam, hányingerem volt, de annyira, hogy be se tudtam menni dolgozni. Ez kb. 3 hétig tartott. 3 hónap múlva a kontrolon kiderült, hogy a gyógyszer mellett rosszabbodtak az értékeim, egyáltalán nem használt, sőt... (nekem csak a terhelt inzulinnal van baj). Diétát rendesen tartottam mellette. Utána kaptam eucreast, azzal nagyon szépen javult, majd megint megállt a javulás. Most újra xr-t kapok, csak már 750-est, hát kíváncsi leszek, ez mit alakít. Mivel én vékony vagyok, és öröklött hajlamom van, ezért nehezebben is javulok sajnos.
2012. júl. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!