Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szedett valaki közületek...

Szedett valaki közületek Mercformin xr 500-at? Ha igen volt hatása neki?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm a válaszokat !!!

2012. júl. 13. 18:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Két hétig csak ment a hasam. Hozzá kell szokni.

PCO-ra kaptam, szépen rendbetett. Fogytam egy csomót, és a mensim is úgy nagyjából már helyre jött.

2012. júl. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. És melletted diétáztál? ha igen milyen diétát csináltál?
2012. júl. 13. 18:16
 3/13 anonim ***** válasza:

én inzulin rezisztenciára kaptam, mellette 160 grammos ch diéta, se nekem gond van a pajzsmirigyemmel is, semmit nem fogytam emiatt. Viszont nem csak 2 hétig volt nagyon durva hasmenésem, hanem hónapokig, úgyhogy most végre megállapodtunk a dokival, hogy leállhatok a gyógyszerrel és marad csak a diéta.

Szóval nekem nem vált be sajnos.

2012. júl. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Én is pco miatt szedtem, nem volt hasmenésem tőle, mellette 160g ch diéta.

A terhességem 24. hetéig szedtem.

36hkm

2012. júl. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
de nekem a cukrom az jó lett mert éhgyomorra 4,5 volt 120 perc után 6.5
2012. júl. 13. 20:36
 6/13 anonim ***** válasza:
Én is ezt szedtem IR-re. Az elején ment a hasam tőle, de az elmúlt. A menzeszem beállította, fogyni nem fogytam. 6 hónap után teherbe estem. :) 2 hónap múlva érkezik a pici babánk. :)
2012. júl. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
4es vagyok. Nem a cukor a lényeg, hanem az inzulin. Az inzulinrezisztencia a cukorbetegség előszobája. Szerencsések lehetünk, hogy időben rájöttek a dokik és lehet kezelni.
2012. júl. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szia. Én sima Merckformin 500 ast szedek , igaz csak napi felet. Nekem nem megy a hasam tőle, csak esetleg ha cukrosat eszek, másnap reggel egyszer.Én 5 hónapja szedem ,enyhe pcos miatt, mi is babára vágyunk nagyon. Remélem nekünk is mihamarabb hatni fog, a ciklusom visszaállt rendesen már elsö hónapban , és fogytam 6 kg t .
2012. júl. 14. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Pm-re euthyroxot, PCO-ra Mercformint kaptam. Persze szénhidrátdiéta. 17 kilótól szabadultam meg. Semmi cukor, mindent édesítővel iszok, tiltólistán minden cukros ital, tészta, rizs, kenyér, 100%-os gyümilevek, banán, mazsola stb....... itt a neten nagyon jó kis szénhidráttáblák vannak. :)

Nem a cukrod a lényeg, mert nekem az jó lett. Éhgyomri 4,8. Ez tökéletes, viszont az inzulinom éhgyomorrra már 12,6 lett. Tehát nem a cukrod a lényeg, hanem hogy mennyi lett az inzulinod.


Ja és persze sikerült a baba is :)

2012. júl. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Gratulálok mindenkinek akinek sikerült a baba és drukkolok azoknak akinek még nem.

az inzulinom 0perces 2,00volt

a 120 perces 46,6

2012. júl. 14. 11:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!