Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pajzsmirigy túlműködéssel...

Pajzsmirigy túlműködéssel esett már valaki közületek teherbe? Mennyi volt a TSH?

Figyelt kérdés
TSH-m 0,01.
2012. máj. 30. 12:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem tavaly oktoberben volt a TSH 0,003

Nagyon alacsony volt,szinte alig merheto.

Januarig szedtem a methotyrint,meg sem mozdult tole a szuntem. Elkezdtem szedni a propycilt,mert mondtam a doktornak,higy babat szeretnenk,es ez 2 het alatt rendbe hozta:) februartol mar emellett a gyogyszer mellett probalkozhattunk,es marciusban menstrualtam utoljara:)

Szoval fel ev alatt rendbejott:)

Sok sikert!:))

2012. máj. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!


Az én dokim is tudja hogy babát szeretnénk, de azt mondta nem kell ezzel foglalkozni. Meg is lepődtem....

Egyébként letroxot szedek, mert három éve még pm túlműködésem volt, azóta találtak szép nagy göböt, akkorát mint a pm-em, és kb egy éve meg átcsapott túlműködésbe..... Egyébként közérzetileg soha jobban nem voltam mint mostanában....érdekes :)

2012. máj. 30. 13:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!