Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pajzsmirigy túlműködéssel...

Pajzsmirigy túlműködéssel mennyi idő alatt sikerült a baba? Szedtek gyógyszert és helyre állt a ciklusotok?

Figyelt kérdés
Nekem kb. egy éve kezelik a pajzsmirigy túlműködésemet Letrox-ot szedek napi 100mg-ot. Közel fél éve hívogatom a dokit de nincs időpont. Ez nonszensz. Nagy csodánkra 10 év után sikerült a baba de sajnos elveszítettük. Magán endokrinológushoz megyek majd. Nektek mennyi idő alatt jött rendbe a ciklusotok és mikor sikerült a baba? Kérlek írjátok le sokat segítene és biztatna. Van már gyerekem de szeretnénk tesót:)
2012. febr. 5. 08:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nekünk 3 év alatt jött össze a kislányunk, úgy hogy a terhesség alatt vették észre a pm túlműködést.
2012. febr. 5. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
5 év után...
2012. febr. 5. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 sumergo ***** válasza:
100%
Csak Letroxot szedsz? Mert az pajzsmirigyhormon-pótló, tehát akkor alulműködik a pajzsmirigyed. Ha túlműködik, akkor nem kapsz még plusz hormont a már amúgy is sok mellé. Sajnos tudom, mert nekem tényleg túlműködött a pajzsmirigyem. A túlműködéstől nem volt rendszertelen a ciklusom, kifejezetten szabályos volt, pontosan 26 napokra jött meg.
2012. febr. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szia, jó hogy ezt írod mert csak Letrox-ot szedek és jódot javasolt a doki, de mondta, hogy mivel babát szeretnénk jód tartalmú kismama vitamint szedjek. Azt mondta túlműködés és meg is van nagyobbodva ez miatt voltam izotópos vizsgálaton és nem tudtam, hogy baba van,mivel papírom van róla, hogy nem sikerülhetett volna és mégis. Sajnos missed ab lett a vége. Nagyon sajnáltam 10 év után. De már meguntam és jövő hónapban megyek magán endokrinológushoz. Remélem rendbe jönnek a hormonjaim mert érzem, hogy ez a baj és még fogytam is.
2012. febr. 6. 16:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!