Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Keves hcg, vagy nincs baba?

Keves hcg, vagy nincs baba?

Figyelt kérdés

kb egy het mulva kell megjonnie..de ma elhanytam magam amii gyanussa valt es csinaltam egy tesztet..annyira hallovany a masodik csik hogy eppen csak latok ott valamit inkabb mar lehet a szemem kaprazik..

tobbszor is voltunk egyutt a parommal..menses utan az elso es harmadik es a 15dik napon de az utolso egyuttlet megszakatiasos volt de mondta a parom h szerinte egy pici bement,masodik baba lenne..nagyon faj a cicim de nem jobban mintha megjonne inkabb ez az emelyges zavar meg faradt vagyok..

tudom minden terhesseg mas,az elso kisfiammal a nem vart elott 5nappal pozitivat teszteltem..van valaki hasonlo cipoben?

kicsit varok meg es csinalok meg egy tesztet,,


2012. febr. 3. 20:54
 1/2 A kérdező kommentje:
igen dec 6dikan es januar 10diken kezdodtek az utolso menseseim..
2012. febr. 3. 20:56
 2/2 anonim ***** válasza:
Várj pár napot, de simán lehetsz terhes.
2012. febr. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!