Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2 nappal a nemvárt elött ki...

2 nappal a nemvárt elött ki mutatja a clar blue teszt ha sikerült a baba?

Figyelt kérdés
7. éve vagyunk együtt a párommalabból 6 éve szeretnénk babát el kezdtünk már Tapolcára is járni, de felfűggesztettük mert megszűnt a munkahelyem..közben volt köztünk háború is!2 hete csináltam egy tesztet ami félidőbe készült láttam rajt már akkoris valamit de nem voltam benne bíztos!DE most febr.1-jén ki derült, hogy 2 hónapja csal a párom!;-( most azt a "kapcsolatot" be fejezte de nem tudta hogy lehet hogy babás vagyok tegnap este vágtam a fejéhez! meg akartam lepni vele valentin napon!;-(!Mindenképp megtartanám!!!!!!bocsi kicsit hosszúra sikerült!:-/
2012. febr. 4. 11:20
 1/10 A kérdező kommentje:
bocsi clear blue!Ja és a mai napig szerelmes vagyok!nagyon nehéz!;-(Azért sem akartam el mondani mert nem akartam hogy "csak" a baba miatt ne hadjon el!
2012. febr. 4. 11:22
 2/10 anonim ***** válasza:

A clearbluetól van olcsóbb és jobb, a cb nem ritkán jelez tévesen. Gyógyszertárban vegyél valamilyet.


Kitartás!

2012. febr. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem a cb mutatott két nappal a nemvárt előtt pozitívat. 13hkm. Sok sikert!
2012. febr. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!
2012. febr. 4. 11:35
 5/10 anonim ***** válasza:
szerintem is jobban jársz, ha egy másikat veszel! Egy 10es erősségűt!!! Ez nagyon érzékeny és tényleg sok rosszat hallottam már erről a szégyentelenül drága tesztről!!
2012. febr. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
kb. 1,5-2 hete minden reggel mindig amikor hason fekszek és felkelek olyan mintha a gyomrom korogna csak nem a gyomromba hanem a petefészkembe!meg mindig mielött felkelek kicsit görcsölök!de ha beveszek egy magn b6-ot akkor minden ok!
2012. febr. 4. 11:48
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha neked két nap múlva kellene nem megjönnie, akkor másfél héttel előtte nem nagyon lehettek tüneteid!
2012. febr. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
nem értem én sem ezért is irtam ide!:-/
2012. febr. 4. 11:53
 9/10 anonim ***** válasza:
A félidőben csinált teszt a peteérést mutathatta, az LH keresztreakciót ad a HCG-vel. 2 hete nem lehet terhességi tüneted, ha késik, akkor tesztelj.
2012. febr. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

nekem ez a teszt mutatta ki a terhességemet a nem várt előtt 4 nappal. Nem azért csináltam mert nem tudtam várni, csak bulizni akartunk, és előtte este csináltam egyet, hogy mehet e buli...rajtam kívül mindenki ivott:-)))

de szerintem nekem előbb volt peteérésem, mint a 14. nap.

[link]

2012. febr. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!