Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 12-14 nappal aktus után már...

12-14 nappal aktus után már kimutatja a teszt a terhességet?

Figyelt kérdés
tudom meg kéne várni a nemvártat, de annyira izgulok már. ag egyik aktus után pár nappal előbb rózsaszines folyás jelentkezett ami átment barnázásba 2-3 napig tartott, most meg már hatalmasak a melleim
2012. jan. 21. 19:34
 1/9 anonim ***** válasza:
56%
Igen, várd meg, a mensi napját. Ne az aktustól számold, a peteérés számít.
2012. jan. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
56%
Igaza van az 1.-nek nem biztos, hogy akkor volt pé amikor az aktus lehetett később is. Megy a drukk!
2012. jan. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%
Nekem 9 nappal később kimutatta egy 10-es teszt, igaz én tutira tudtam, hogy akkor volt a peteérés.
2012. jan. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha sikerült lehet már kimutatná!

Drukkolok!!!

2012. jan. 22. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, nem merek még venni, megvárom a nemvártat, hogy jön e vagy nem,de nagyon bizakodom.
2012. jan. 22. 10:55
 6/9 anonim ***** válasza:
Szia, én ma csináltam egy 25-ös tesztet, az utolsó szeretkezésünktől, ami a ciklusom 14. napján volt, eltelt 12 nap, de negatív lett a teszt. Keddre nem várom, szerintem nagyon halványan legalább ki kellett volna mutatnia a gabriel tesztnek a terhességet, ha az lennék. De szerintem nem vagyok az. Azért neked megy a drukk.
2012. jan. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem a nemvárt előtt egy héttel már pozitív volt a 25-ös teszt. Nagyon meg is lepődtem. Csak azért csináltam, mert begörcsölt a hasam, és azt hittem mindjárt megjön. Szurkolok neked is :)
2012. jan. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

én Romed tesztet csináltam anno, és az elmaradt mensi 2 napján kimutatta a terhességet!

Drukkolok minden babavárónak! :)

2012. jan. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi! lassan itt a nem várt ideje, iszonyatosan fájnak a melleim és jóval nagyobbak.viszont évekkel ezelőtt volt 1 terhességem, ami vetéléssel végződött sajnos, viszont akkor percenként pisilnem kellett a boltba is alig mertem lemenni, most ez nincs. kiváncsi vagyok:))
2012. jan. 24. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!