Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pozitív teszt,5mm-es méhnyálka...

Pozitív teszt,5mm-es méhnyálkahártya. Doki nem lát terhességet! Korán mentem orvoshoz?

Figyelt kérdés
A 6. inszemináción vagyok túl. Jún. 15-én 9,6mm-es nyálkahártyám volt. Egy hete pozitív lett a tesztem. Ma voltam dokinál, nem látott terhességet, viszont van egy nagy cisztám (nem sárgatest) a bal petefészekben. Nem értem miért lett vékonyabb a nyálkahártya, ha nem menstruáltam?! Erre a doki sem tudott mit mondani. Tavaly ősszel méhen kívüli terhes voltam, aggódom, hogy megint baj lesz.Véleményetek szerint lehet még esélyem a "normál" terhességre?
2012. júl. 4. 12:59
1 2 3
 11/22 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Mikor volt az inszem?

Mikor teszteltél?

Mikor voltál dokinál?

Milyen ultrahanggal nézett?

A HCG eredmény szerint babás vagy. :-)

2012. júl. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Az inszem júni 15-én volt. 27-én lett először pozitív a teszt, 4 nappal a mensi dátuma előtt. Most hasi UH-val néztek, mert nem a meddőségiben voltam, hanem a fehérvári kórházban. Pestre (a meddőségibe) csak 10-e után kellett volna mennem. Azért akartam előbb megnézetni, mert már voltam méhen kívüli terhes, és gondoltam, ha megint baj van, akkor jobb, ha előbb kiderül. Hát nem lettem okosabb és még ráadásul hülyére idegesítem magam!
2012. júl. 4. 19:59
 13/22 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Hasi ultrahangon, ráadásul ilyen korán, nem is csoda, ha nem látnak semmit. Nagyon korán mentél, nyugodtan várd ki az időt, amikor a meddőségibe kell menned, és oda menj el. Nem véletlenül mondták azt az időpontot. :-)

majd írd meg, mit mondanak ők. És nyugodj meg. :-)

2012. júl. 5. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Én is hasonlóan jártam mint te! Ciklus közepén voltam uh-gon és 10 mm volt a nyálkahártyám, aztán ciklus végén pozit teszteltem és elmentem a nőgyógyászhoz. ekkor már csak 7mm-es volt a nyálkahártyám és semmi terhességre utaló jel nem volt. Nem nyugodtam ebbe bele, egy pár nap múlva visszamentem a dokihoz és ott volt a kis petezsák, jól megkapaszkodott a kis babukám aki ma már 15 hónapos nagyfiú! Szerintem veled is minden rendben lesz!
2012. júl. 5. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Igyekszem nem idegeskedni, és meg fogom írni a fejleményeket.
2012. júl. 5. 06:30
 16/22 anonim ***** válasza:
Szia! Hasonlóképpen korán mentem én is uh-ra, semmi terhességre utaló jel nem volt, még megvastagodott nyálkahártyát se láttak a szuperérzékeny géppel (csak egy házi pozitív teszt volt a kezemben), mégis terhes voltam, egy hét után már tisztán látszott az uh-n is. Egészséges gyerekem van! Pedig egy hétig ijesztgettek a méhen kívüli terhesség lehetőségével. Szóval remény szerintem van, próbálj megnyugodni, most ez a legfontosabb! Szívből szorítok neked, tudom milyen az, amikor nehezen jön a bébi, mi tíz keserves év után lettünk szülők. Majd írd meg a fejleményeket, érdekel. A hcg értékkel kapcsolatban pedig ajánlom a piszenpisze.hu oldalt, van egy tök jó kis táblázat a hcg értékekről.
2012. júl. 5. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
dukkolok
2012. júl. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Most jöttem a dokitól! 4mm-es petezsákot látott és jó helyen van, méhen belül. El sem hiszem. El is felejtettem megkérdezni a nyálkahártya vastagságát, de most már nem is izgat... :-)
2012. júl. 11. 12:11
 19/22 anonim ***** válasza:
Gratulálok!!! Őszintén örülök, még úgy is, hogy nem ismerlek. Tudom, milyen felemelő érzés is ez. Jó egészséget nektek, jó babavárást! Vigyázz magadra!
2012. júl. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gratulációt, és mindenkinek köszönöm a válaszokat!
2012. júl. 11. 16:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!