Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Negatív teszt, vastag méhnyálk...

Naca81 kérdése:

Negatív teszt, vastag méhnyálkahártya. Lehet baba?

Figyelt kérdés
Március 26. -án volt utoljára menstruációm,30 napos a ciklusom. Hétfőn voltam dokinál, hüvelyi ultrahangot csinált. A méhnyálkahártyám meg van vastagodva, de nem mondja biztosra, hogy terhesség. Ráadásul negatív terhességi tesztet csináltam. Szerintetek lehet baba?
2012. máj. 15. 20:48
 1/3 anonim ***** válasza:
nem valoszinu, tekintve hogy a teszted is negativ, de mar 7 hetesnek kellene lenned, akkor pedig mar van szivhang is. hormonalis gond lehet a hatterben, vagy ciszta, de azt az orvosnak latnia kellett volna. bocsi a negativ hangvetel miatt, en is jartam mar igy, az utolso pillanatig remenykedtem, bar nem ragaszkodtam hozza gorcsosen, meg a negativ teszt is meggyozo volt, ugyhogy engem nem ert meglepetes, csak azert irom, hogy nehogy pofaraeses legyen a vege. nalam amugy a ciszta volt a hibas, es pont egy mensim maradt ki, es szinte napra pontosan amikor az ahavi esedekes mensinek meg kellett volna jonnie, meg is jott.
2012. máj. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi szépen. sejtettem én is, de jó lett volna.....:(
2012. máj. 16. 12:02
 3/3 anonim ***** válasza:
Mi lett a vége? Hasonló az én esetem is.
2012. júl. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!