Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 6mm-es méhnyálkahártya elmarad...

6mm-es méhnyálkahártya elmaradt mesi után pár nappal semmiképp sem jelenthet babát a pozitív teszt ellenére sem?

Figyelt kérdés
2010. dec. 16. 17:00
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
ha pozitív a terhességi teszt akkor terhes vagy!!!
2010. dec. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Clostyt kaptam ebben a hónapban és ennek ellenére sem jött meg:)Már egy pár napja késik.Ez egy szemét doki,mindig azt mondja hogy fogyjak le..utóljára egy éve voltam nála.Azóta van magán orvosom.Én azt nem tudom,hogy ugye,ha sikerült a beágyazódás,akkor lehet hogy azért nem is termel újra tüszőt a szervezet,mert megfogant a baba?Már kisírtam a szemeimet...el vagyok keseredve.20másodperc volt még az ultrahangon vizsgált.Mondta,terheség nincs,ciszta nincs folyadék nincs ,tüsző nincs.6mm nyálkahártya..na akkor felhorkantam,hogy nem igaz,itt az sztk-ban mindig 6mm a nyálkahártyám bármikor is vizsgálnak.Hozzáteszem,követte az orvosom a tüszőrepedésemet uh-on és a 11.napon már 8mm volt a nyálkahártya,17mm-es tüszővel.Csak ennek a "szemétnek" nem mondtam,hogy clostyt kaptam a magándokimtól,hiszen így sem vagyunk jóban,akkor meg mondta volna,hogy menjek az orvosomhoz,minek megyek hozzá.Van az sztk-ban másik doki is,ő sajnos ma nem rendelt,arra gondoltam talán ha egy hét múlva,őhozzávisszamegyek,talán mondana valami bíztatót??Ja,és azt mondta ez az orvos,hogy ha mégsem jönne meg 2héten belükl,azért menjek vissza hozzá.
2010. dec. 16. 17:21
 3/26 A kérdező kommentje:
2010. dec. 16. 17:21
 4/26 anonim ***** válasza:
Hát padig a teszt egyértelműen pozitív!!! mikor volt meg utoljára?
2010. dec. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
Te drága, hát ez egy egyértelmű csodás pozitív teszt:)) gratulálok..az pedig, hogy a doki hat milimétert mondott az csak egy dolog, saccolt vagy car a gépe..egyedül a closty vékonyíthatja a méhnyálkahártyát..a lényeg baba van és kész,én várnék két hetet és mennék magán dokihoz..boldog babavárást:))csodás a teszted, én is ilyet akarok:))
2010. dec. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Te kérdezted a méhenkívüli kérdést is?
2010. dec. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
a closty miért vékonyíthatja a méhnyálkahártyát?????Akkor terhe nőnek miért írják fel ??Elvileg segíti a magzat fejlődését nem???de akkor meg nem vékonyíthatja a nyálkahártyát nem?
2010. dec. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Mert ez a mellékhatása azért!!!!!!!!!!!Kérdezd meg az orvosodat vagy járj utána ahol tudsz!! Sajna ez van, nekem túlstimulált volt nagyon vastag 23 mm ciklus közepén és ezt kaptam ,hogy vékonyítsa és ne kelljen eü kaparást csinálni, be is jött. Hála akkor egyszer volt így.
2010. dec. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
De jó hogy írtok:)
2010. dec. 16. 17:51
 10/26 A kérdező kommentje:
[link] ez volt a tegnap délelőtti tesztem
2010. dec. 16. 17:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!