Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 6mm-es méhnyálkahártya elmarad...

6mm-es méhnyálkahártya elmaradt mesi után pár nappal semmiképp sem jelenthet babát a pozitív teszt ellenére sem?

Figyelt kérdés
2010. dec. 16. 17:00
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Szia!Akárhogy is nézem ez a teszt pozitiv,a doki meg vagy nem látott még semmit a korai terhesség miatt,vagy h..e!

Gratulálok kismama.Várjuk a további fejleményeket,hireket..

2010. dec. 17. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm:))Mindenképp megírom!
2010. dec. 17. 10:42
 23/26 A kérdező kommentje:
22.11-esnek üzenem,hogy mielőtt támadólag hozzászól valamihez,előtte olvassa már el az összes kommentemet.....
2010. dec. 17. 10:43
 24/26 anonim válasza:
én 5hetesen mentem először dokihoz,(tudom korán, de már egy hónapos időpont volt, amit épp azért kértem, hogy segítsenek teherbe esni, és előtte hétvégén pozitív lett a tesztem:)szóval 5hetesen elég bunkó ultrahangost fogtam ki, el volt ájulva hogy milyen hátrahajló a méhem. azt mondták nekem is, hogy nincs baba. mindenesetre elküldtek vérvételre, hogy megnézzék a HCG szintem, és egy hét múlva kellett visszamennem. nagyon elkeseredtem, mikor hazaértem újabb pozitív tesztet csináltam, ez azért megnyugtatott. a héten egy másik orvos, teljesen jól kivehetően látta a babát és a szívhangot, mutattta nekem is. vannak rettentő szívtelen orvosok, akik meg sem próbálják tisztességgel megnézni, fogalmuk sincs mit jelenthet ez egy anyukának. na persze tele volt a rendelő tizenéves csajszikkal, akik szintén Uhra vártak. felháborító, hogy ezek miatt nem kezelik normálisan az olyan nőket, akik alig várták, hogy baba legyen és reményekkel telve várják ezt a vizsgálatot.
2010. dec. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

szia.Szomoru sajnos ,de tényleg ezt a világot éljük.

Minden okés amugy?

2010. dec. 18. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Kedves Kérdező! Mi újság? Én ugyanebben a cipőben járok... 3 pozitív teszt 1 hetes késés, UH-on nem látott semmit az orvos csak 5 mm nyálkahártyát :(

2011. jan. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!