Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pozitív teszt,5mm-es méhnyálka...

Pozitív teszt,5mm-es méhnyálkahártya. Doki nem lát terhességet! Korán mentem orvoshoz?

Figyelt kérdés
A 6. inszemináción vagyok túl. Jún. 15-én 9,6mm-es nyálkahártyám volt. Egy hete pozitív lett a tesztem. Ma voltam dokinál, nem látott terhességet, viszont van egy nagy cisztám (nem sárgatest) a bal petefészekben. Nem értem miért lett vékonyabb a nyálkahártya, ha nem menstruáltam?! Erre a doki sem tudott mit mondani. Tavaly ősszel méhen kívüli terhes voltam, aggódom, hogy megint baj lesz.Véleményetek szerint lehet még esélyem a "normál" terhességre?
2012. júl. 4. 12:59
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
reméljük igen,de ez az 5mm-es nekem nagyon kevésnek tűnik...nem lehet a gyógyszerektől + teszted?
2012. júl. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Az 5mm-es nyálkahártya szerintem túl vékony egy terhességhez :$ :( Úgy tudom, 10 felettinek kell lennie. Viszont ciszta okozhat pozitív tesztet. Sajnálom, szerintem itt most nem babáról van szó.
2012. júl. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Sajnos a ciszta okoz pozitív tesztet. Szerintem nem terhesség! Sajnálom, de ne legyen igazam!
2012. júl. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Köszi, hogy írtatok. Csak folsavat kell szednem, attól pedig nem lehet pozi a teszt. Nem kaptam tüszőrepesztőt sem. Nagyon vékony szerintem is a nyálkahártya, de a doki azzal biztatott, hogy korán mentem.

Azt nem tudom felfogni, hogy hogyan lett kevesebb, mint volt...

2012. júl. 4. 13:12
 5/22 anonim ***** válasza:

nekem 4 hetes terhesen 18mm-es volt a nyálkahártyám.elvileg 10 felett kell lennie.

csak azt nem értem hogy miért nem lombikot csinál a doki,én úgy tudom hogy 5 inszem felett már az következik,bár meddőségi témában nem vagyok otthon...

2012. júl. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Egy kis biztatás: nekem tavaly kéthetes menzi késés és pozitív teszt után 10 nappal még azt mondták az uh-n, hogy semmi terhességre utaló jel nincs. Most lassan 10 hónapos a lányom.
2012. júl. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Az 5. inszem után arról volt szó, hogy lombik jön, de a doki javasolta a 6. inszeminációt is. Ne kérdezd, hogy miért... Már bánom, hogy belevágtunk!
2012. júl. 4. 13:28
 8/22 A kérdező kommentje:
Köszi a biztatást! Ma délután meglesz a HCG eredményem, és pénteken megint mennem kell UH-ra. Majd meglátjuk, de nem nagyon tudok reménykedni.
2012. júl. 4. 13:30
 9/22 anonim ***** válasza:

A ciszta NEM okoz pozitív tesztet!!! ez egy tévhit, amit olyan sokan elhittek, hogy mára már ténynek tűnik.


EGY nagyon ritka típusú rosszindulatú ciszta valóban eredményezhet fals pozitv eredményt, de az esetek többségébe nem ilyen vana petefészekben. Kérdezd meg az orvosodat, ő is megerősíti!


Mindamellett sajnos én is úgy gondolom, hogy az 5 mm kevés a beágyazódáshoz, így valószínüleg nem vagy terhes :(


sajnálom

2012. júl. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Megvan a HCG eredményem: 476. Csak információként írtam...
2012. júl. 4. 15:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!