Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3 fiú után egy kislányt...

3 fiú után egy kislányt szeretnénk?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nem kívánságműsor, meg hogy peteérés előtt/után...savasítás-lúgosítás, kínai naptár. Ezeknek már utána jártam.


Mi próbáltuk peteérés előtt-alatt és után is. Mindhárom alkalommal egy alaklom után teherbe estem, kis pasik lettek :)


Nagyon szeretnék kislányt, de bennem van a gondolat, hogy lehet, hogy nekünk, kettőnknek (férjem és én) CSAK fiú babáink lehetnek?


Létezik ilyen egyáltalán? Genetika?


2012. jún. 27. 21:35
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Megírom, ha oda jutunk.

:)

A harmadik babám még csak 8 hónapos, így még "csak" elméleti síkon futunk.


Gratulálok a két kisfiúhoz!

Engem nagyon nagy büszkeség tölt el ha a 3 fiúval megyek valahová :)


És igen, tényleg az egészség a legfontosabb!

2012. jún. 27. 22:40
 12/17 anonim ***** válasza:

A férjemék 4en vannak testvérek. Ő a legfiatalabb. Mindkét nővérének van két-két fia. A bátyjának is van két fia. Nekünk az első fiú lett, a második még pocakban, de a 12 hetes uh-on is fiút mondott a dokim és azóta is minden alkalommal fiút látott.

Én nem hiszek abban, hogy egy párnak csak egynemű gyerekei lehetnek.

A szomszédban élő jómódú házaspárnak már többször volt babája, de az 5-6. hónapban mindig meg kellett szakítani a terhességeket a babák betegsége miatt. Majd feladták, örökbefogadtak egy kisfiút, ők hozták haza a kórházból. Másfél év múlva újra terhes lett a nő és egy teljesen egészséges kislányt hozott a világra.

Utóbb kiderült, hogy náluk a genetika abban nyilvánult meg, hogy a kisfiúk mindig örököltek tőlük egy szívbetegséget.

Mi is kislányt szerettünk volna, de én nem bánom, hogy a második is kisfiú. Már gondolkozunk a 3. babán, hátha lány lenne:)

34+6hkm

2012. jún. 28. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Én is ezen agyalok most.2 kisfiam van 2 és 4 évesek.Most 8 hetes a pocaklakó.Remélhetőleg lány:DA kérdezőtöl megkérdezhetném hogy mennyivel változott meg az életük a 3.baba érkezése után?Úgy értem hogy anyagilag,középső baba hogy viszonyúlt a tesóhoz?
2012. jún. 28. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó!


Anyagilag nem változott túlságosan nálunk semmi. A középsővel még vége sem lett a gyed-nek,m ár megszületett a pici.


A nagyobbik fiam imádja, babusgatja, védi az öcsit.

A középső is szereti, de ő nem kéri pl. az ölébe, és ha az ágyára teszem akkor kéri, hogy vegyem le. :(

Nem szereti ha az ő játékait összenyálazza, attól ki szokott akadni :(

Nem bánja, figyel rá ha a földön játszanak, hogy ne lépjen rá stb. sőt cumit is ad neki, ha sír, de megtartja a 3 lépés távolságot.

Babakocsiban szívesen tolja.


A pici mind a kettőért odavan, ha meghallja a hangjukat röpköd, hangosan felnevet :)


Én meg csak nézem Őket és elolvadok, hogy 3 ilyen gyönyörű kisfiam van :)

Ha van még kérdésed szívesen válaszolok és gratulálok a 3 gyerkőchöz!!!

2012. jún. 28. 08:51
 15/17 anonim ***** válasza:

Nagyon kedves vagy hogy válaszóltál nekem a kérdésemre.Egyenlőre nincs több kérdésem de lehet hogy még írok neked privit a késöbbiekben:DKöszönöm a gratulációt,remélem bírni fogom a kiképzést!

Sok boldogságot nektek is!:D

2012. júl. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Sikerült a kislány?
2019. nov. 20. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Szintén 3 fiunk van és próbalkozunk jelenleg
2023. nov. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!